Воскресенье, Ноябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Підвищення цін на проїзд до 8 гривень: прийнято несподіване рішення

Заплановане на 14 липня підвищення вартості проїзду в столичному громадському транспорті до 8 грн, можуть відкласти, передає Politeka. Про це стало відомо на засіданні комісії Київради з питань транспорту.

Так, 13 червня, чиновники столичної мерії проголосували за проект рішення про заборону підвищення тарифів до впровадження єдиного електронного квитка та проведення незалежного аудиту “Київського метрополітену” і “Київпастрансу”.

“Поки не введений єдиний квиток, тарифи повинні залишатися незмінними. За цей час необхідно провести аудит, який дасть розуміння реальних витрат на метро і наземний транспорт”, – заявив автор проекту рішення Юрій Сиротюк.

Тепер цей проект має розглянути бюджетна комісія. Якщо його підтримають, то документ буде переданий на голосування до Київради.

Нагадаємо, з 14 липня в Києві знову подорожчає проїзд у метро. Про це заявили в Київській міській державній адміністрації.

Незабаром вартість разової поїздки в столичній підземці підвищиться на 3 гривні і становитиме 8 гривень, а ось «постійним пасажирам» поїздка обійдеться від 6 гривень 30 копійок.

При цьому проїзд пільгових категорій громадян здійснюватиметься відповідно до чинного законодавства.

Як писала Politeka, в Києві з середини літа істотно подорожчає громадський транспорт. Як повідомляв заступник голови КМДА Дмитро Давтян, що Київська міська держадміністрація прийняла рішення з 14 липня встановити нові тарифи на проїзд в міському транспорті.

При цьому пасажири, які користуються проїзними квитками і безконтактними картками, при їх поповненні будуть платити за одну поїздку від 6 грн 30 коп.

«Міська влада встановлює максимально низьку ціну на проїзд для киян. А для гостей міста ціна становитиме 8 грн за поїздку», – заявив чиновник.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB