Четверг, 9 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Скверу на просп. Повітрофлотському, 26/1 бути!

Ще наприкінці 2017 року велетенську площу Повітрофлотського проспекту займав гігантський та (головне) незаконний МАФ. Найсумніше в цій історії те, що через химерну споруду, яка, немов онкопухлина засіла у організмі міста, — люди не помічали фасаду ісоричної будівлі, що розташовувалася одразу за тимчасовою спорудою! КП «Київблагоустрій» вирішив взяти справу у свої руки та приступив до своєї роботи. Але ще на стадії демонтажу команда зіштовхнулася із серйозними труднощами. МАФовики, двоє з пістолетами, а один з гвинтівкою, погрожували комунальникам зброєю та не давали проводити свої дії — це не сценарій для чергового Голлівудського бойовика, а опис справжнього злочинного опору у нашому з вами місті! Та, незважаючи на небезпеку і загрозу життю, «Київблагоустрою» вдалося досягнути мети!

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Київської міської ради Андрій Андрєєв.

«Особисто для мене, це місце стало дійсно гарним прикладом боротьби, а головне — перемоги, над свавіллям, яке допустила попередня влада.» — розповідає депутат.

Шлях, який пройшла команда «Київблагоустрою» задля втілення цілей у життя, заслуговує поваги! Так вибивати встановлення справедливості задля потреб громадян не доводиться у жодному Європейському місті.

«Після цих подій, я підготував проект рішення, щоб захистити земельну ділянку від можливих посягань та надати їй статусу скверу. Після розгляду усіх профільних комісій, сьогодні проект рішення потрапив до сесійної зали та був підтриманий колегами-депутатами.» — звітує Андрій Андрєєв.

Зміниться буквально все! Але зміниться на краще і це не може не тішити, адже саме такі справи — говорять голосніше будь-яких передвиборчих обіцянок.

Loading...