Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У Києві з’явилася нова житлова афера: близько 700 сімей залишилися без житла

У Києві сталася нова житлова афера. Близько 700 сімей залишаються без власного житла через непорядного забудовника. Люди вклали кошти в квартири, які чекають роками, переадє «Сьогодні» .

Ошукані українці проводили акції протесту під будівлею посольства США в Україні, щоб привернути увагу до своєї проблеми. Як повідомив Олександр, який, як і інші інвестори вклав всі заощадження в нову квартиру, купував житло для дочки. Він запевнив, що всі дозвільні документи у забудовника були, на сайті київської адміністрації законність будівництва підтверджували.

«Вони говорили, що у нас все легально, плюс у нас КМДА, дозвіл є, все показали, як я можу не вірити їм? Я прийшов, коли вони прокладали труби, я дивлюся, так, будівництво йде», — зазначив обманутий городянин.

У свою чергу Неллі з сім’єю переїхала з Донецька. Щоб придбати маленьку однокімнатну квартиру вона позичила гроші у рідних і родичів. Борги віддають уже рік, а своєї квартири поки немає. За словами інвесторів, забудовником є Олег Репа. Людям вдалося зустрітися з ним після того, як мер Віталій Кличко викликав бізнесмена в адміністрацію. Підприємець пояснив: будівельні матеріали подорожчали в рази, до того ж тривають суди щодо землі.

«Я, як і ви інвестував в цей об’єкт гроші, і я б’юся за те, щоб його узаконити насамперед», — заявив забудовник. На спірній землі повинні були рік тому побудувати четверту секцію комплексу, в якому люди купили квартири.

Інвестори звернулися до суду. Вони судяться і проти столичної адміністрації, і проти забудовника. У мерії відповідальність з себе знімають.

Нагадаємо, напередодні була затримана банда аферистів, яка незаконно продала сім квартир в Києві.Продати квартири злочинцям допомагав приватний нотаріус.

Крім того, раніше ми писали, що киянка довірилася чоловікові, а він запроторив її до психлікарні і залишив без квартири. Жінка перебувала в глибокій депресії, коли їй зголосився допомогти знайомий. Тепер вона живе у своєї куми. Разом з подругою і її сином вони ділять невелику однокімнатну квартиру.