Воскресенье, 12 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У Києві закриють рух швидкісного трамвая на Борщагівку на 6 місяців

З 22 червня почнеться капітальний ремонт шляхопроводу на перетині проспектів Комарова і Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський-Святошин, через що буде обмежено рух транспорту. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації, пише Інформатор

Як повідомили в КК “Київавтодор”, рух в напрямку центру міста через міст буде закрито з 00:00 22 червня.

У комунальному підприємстві уточнили, що першим етапом робіт буде ремонт трамвайного полотна, тротуарів і проїжджої частини в напрямку центру міста, який планується завершити до кінця поточного року.

У зв’язку з цим з 22 червня рух трамваїв №1 і №3 буде обмежено.

На час реконструкції “Київпастранс” організовує короткий безкоштовний трамвайний маршрут №2 від вул. Академіка Корольова до станції “Ромена Роллана”.
 
Також буде організовано автобусний маршрут №3Т від станції “Кільцева дорога” до станції “Старовокзальна” через просп. Леся Курбаса та вул. Космонавта Комарова.
 

Ще один автобусний маршрут №4 буде їздити від Михайлівської Борщагівки до Індустріального шляхопроводу через Відрадний проспект.

 
У “Київавтодорі” зазначили, що раніше міст, який закривають для транспорту, був визнаний аварійним. Востаннє шляхопровід капітально ремонтувався в 1965 році.

“Ремонтні роботи на трамвайному полотні – це першочергове завдання, щоб якомога швидше відновити рух трамваїв. З початком нового дорожньо-будівельного сезону 2020 року почнеться другий етап робіт – ремонт проїжджої частини і тротуарів у напрямку Кільцевої дороги”, – зазначають в корпорації.

Loading...