Воскресенье, 16 мая, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

В ЄВРОПЕЙСЬКІЙ СТОЛИЦІ ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО УСІХ

Нагальні потреби бувать не лише у людей, але й у братів наших менших. Європейські міста давно показують на своєму прикладі, що наші чотирилапі друзі — невід’ємна частина первісного осередку суспільства — сім’ї. Статистика показує, що, приблизно, кожна п’ята родина в Києві – володарі собаки. У цих людей нагальна потреба у елементарних речах — місця для вигулу своїх улюбленців. Тому, обєднавши зусилля, Андрій Андрєєв разом з ОСН «Чоколівка», знайшли місце та створили спеціальний майданчик для вигулу собак на вул. Авіаконструктора Антонова, 13.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Київської міської ради Андрій Андрєєв.

«Для мене це не перший досвід, адже раніше ми обладнали подібний дресирувальний майданчик на території Солом’янського ландшафтного парку. На території цього ж майданчика розташовані різні дресирувальні бар’єри та, звісно ж, собача вбиральня.» — звітує депутат.

Дресирувати тут домашніх улюбленців може хто завгодно, він є абсолютно безкоштовним!

«Відтепер кожен власник собаки зможе самостійно вигулювати та займатись зі своїм чотирилапим другом в будь який день, в будь який час!» — запевняє Андрій Андрєєв.

Створення такого сучасного майданчика для вигулу собак дозволить безпечно і корисно проводити час зі своїми улюбленцями та забезпечить їх соціалізованість і мінімізацію конфліктів. Майданчик має стати центром об’єднання власників тварин, обміну новою інформацією та досвідом.

Loading...