Як підлеглі Кличка заробляють гроші насправді

Незважаючи на закон, столичні чиновники успішно поєднують державну службу та бізнес-діяльність

Зокрема, серед столичних чиновників кілька діючих бізнесменів, а також співзасновників нібито благодійних фондів та громадських організацій, пише Politeka.

Так, заступник мера Олексій Резніков, відомий адвокат, який свого часу захищав Савіка Шустер і Віктора Ющенка, є співзасновником адвокатської контори «Резніков, Власенко і Партнери». Крім того, спільно з одним з нардепів, він заснував приватну фірму «Прогресивні Медичні Технології».

Також, заступник мера Микола Поворозник, виявився засновником благодійної організації воїнів-інтернаціоналістів «Ніхто, крім нас», яка засвітилася нещодавно в скандалі. Нагадаємо, її лідера Олександра Ковальова звинуватили в організації вивезення «Беркута» з Києва і знищення зброї після втечі Віктора Януковича.

Секретар Київради Володимир Прокопів вчинив більш прозорливо, після вступу на посаду на держслужбі, переписав свій бізнес на дружину. Тепер вона виявилася власником двох компаній: «Афені», яка займається поліграфією, і рекламної компанії «ВП ГРУП».

Одним з найбільш успішні бізнесменів серед столичних чиновників є в.о. директора департаменту містобудування КМДА Юрій Тацій. Він є власником 25% корпоративних прав фірми «Джейтек Фуд Україна». Компанія займається оптовою торгівлею молочними продуктами, яйцями, напоями та тютюновими виробами.

«Бути акціонерами приватних компаній чиновникам закон не забороняє. Вони не можуть бути керівниками своїх підприємств, а засновниками можуть. Однак важливо, щоб діяльність їх компаній не перетиналася з діяльністю на посаді чиновника», -пояснює адвокат.

Як підлеглі Кличка заробляють гроші насправді
bigmir)net TOP 100