Суббота, 17 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

180 знищених і поранених: офіцер ЗСУ назвав втрати бойовиків за грудень-2018

Могили бойовиків в Донецьку / Фото: Vlada.io

Впродовж грудня 2018 воїни операції Об’єднаних сил завдали окупантам на Донбасі значних втрат. Про це офіцер ЗСУ Олександр «Грім» повідомляє на своїй сторінці в Facebook, передає Сьогодні.

Він нагадав, що, ігноруючи Мінські домовленості, в грудні російсько-окупаційні війська кожного дня провокували підрозділи ОС вогнем з різних видів зброї і калібрів, диверсійними групами і вогнем снайперів.

За підсумками грудня в підрозділах т.зв.. «Л/ДНР» були ліквідовані 66 бойовиків і ще порядку 98 найманців отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Небойові втрати склали дев’ять окупантів (порушення заходів безпеки, ДТП, смерть внаслідок суїциду, вбивство з необережності) і семеро отримали поранення.

Офіцер ЗСУ зауважив, що дані цифри можуть відрізнятися в більший бік в зв’язку з постійним приховуванням ватажками бойовиків і російськими військовими втрат.

Куратори з РФ наказують систематично занижувати офіційну кількість загиблих і поранених, в зв’язку з низьким т.зв. «призовом на військову службу за контрактом» і небажанням місцевих жителів захищати «кордони республіки».

Більшість бойовиків, які брали участь в бойових діях в перші роки війни, вже розчаровані ідеями «руського міра» і т.зв. «Новоросії» та звільняються з підрозділів російсько-окупаційних військ, додав Олександр «Грім».

00_27

Нагадаємо, місяцем раніше, в листопаді 2018-го, втрати бойовиків склали близько 65 убитими і 90 пораненими. Небойові втрати склали шестеро окупантів (порушення заходів безпеки, ДТП, смерть внаслідок отруєння алкоголем), і дев’ятеро отримали поранення.

У жовтні 2018-го бійці операції Об’єднаних сил знищили понад 70 бойовиків і майже 130 осіб отримали поранення.

Loading...