Вторник, 13 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Бойовики чекають наступу ЗСУ на «Бахмутці»: в сніг і мороз риють другу лінію

Фото: Facebook 24 ОМБр ЗСУ ім. короля Данила

Траса «Бахмутка» в районі селищ Новотошківське, Кримське і Сокольники продовжує залишатися основною ділянкою напруженості в Луганській області. Як передає Сьогодні, про це координатор групи «Інформаційний опір», нардеп від «Народного фронту» Дмитро Тимчук повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

За даними військового експерта, в смузі «2-го армійського корпусу ЛНР», на південь від «Бахмутки» окупанти відразу на декількох ділянках обладнують позиції «другої лінії». Відзначено роботу інженерної техніки (як військової, так і цивільної).

Такі роботи взимку, в поганих погодних умовах змушують звернути на них особливу увагу – мова може йти або про спроби окупантів посилити свою оборону на увазі міфічного очікуваного «наступу ЗСУ», або ж для запобігання контратакам ЗСУ в ході наступу 2-го АК «ЛНР» . Роботи відзначають на ділянці на північ від Зимогір’я (район Степового), між Хорошим і Петровеньками, між Сентянівкою і Дачним, пише координатор «Інформопору».

Нагадаємо, раніше сайт «Сегодня» повідомляв, що бойовики «ЛНР» чекають прориву ЗСУ під Стахановим і готують танкові контратаки. Тому командування «2-го АК ЛНР» підсилює першу лінію і формує у другому ешелоні «чергові» резервні групи.

Відзначимо, що Тимчук повідомляв, що бойовики «ДНР» чекають наступ ЗСУ на Донбасі: «британський» на Горлівку і «американський» – з Маріуполя.

Loading...