Среда, Октябрь 24, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

ДЯКУЄМО ГРОЙСМАНУ І РЕВІ! Польща завдяки українцям зменшила пенсійний вік для своїх громадян

Через невміле управління економікою нашої держави українці залишають свою батьківщину цілими сім’ями, забезпечуючи економічне зростання для інших країн. Про це заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

«Потенціал України величезний і ми це прекрасно знаємо. Все що стосується промисловості, енергетики, науки, аграрного сектора, логістики – за що не візьмись у нас були передові позиції в світі. Сьогодні, на жаль, люди залишають нашу країну, тому що не бачать свого майбутнього. І дуже прикро батькам, коли за кордон виїжджають їх діти. Вже на сьогоднішній день в Україні тенденція, що їдуть не тільки діти, а й цілі родини, і в тому числі в Польщу», – зазначив Сергій Тарута.

Народний депутат також заявив, що вважає яскравим прикладом стан справ в Польщі, влада якої завдяки 2 мільйонам працюючих там українців зуміли зменшити пенсійний вік для своїх громадян.

«На сьогоднішній день в Польщі працює 2 мільйони українців, які забезпечують досить високий рівень зростання економіки цієї країни, 4,2 відсотка, за минулий рік. І це дозволило владі Польщі в минулому році прийняти рішення на 4 роки зменшити пенсійний вік, 60 років замість 64, а у нас все навпаки. Чому? Тому що вони зацікавлені, щоб забезпечувати робочі місця молоді, тому що величезний на сьогоднішній день попит на робочу силу і, на жаль, він виконується, в основному, за рахунок України», – резюмував Сергій Тарута.

Нагадаємо, як повідомляла Politeka, Польща побудує нову швидкісну дорогу до України.

Швидкісна траса S12 буде примикати до КПП «Ягодин» на кордоні з нашою країною. Шосе буде довжиною 75 кілометрів і закінчуватися в польському місті Пяски.

На дорозі буде по дві смуги руху в кожну сторону. Крім цього уздовж шосе будуть побудовано інфраструктурні об’єкти, такі як заправки і ресторани.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB