Воскресенье, Ноябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Головне за ніч: нові області України та малюки на продаж

НП у Польщі: літак здійснив аварійну посадку

Близько 17 години 20 червня в аеропорту Шопена здійснив аварійну посадку пасажирський літак, який прямував з Варшави до Риги. Проблемою виявилася несправність літака. У нього виявилася проблема з блокуванням шасі. Інцидент стався з літаком моделі Bombardier Q400 польського перевізника LOT. Пілот без проблем здійснив аварійну посадку.

Горе-мати збиралася виставити дитину на продаж

У Хмельницькому мати трьох дітей намагалася продати двох старших за 35 тис. доларів. Зловмисниця зізналася, що молодшого вона планувала продати через півроку, коли той підросте. Правоохоронці отримали оперативну інформацію, що 27-річна жінка підшукує покупця для продажу 5-річної дівчинки і 7-річного хлопчика.

Дивіться: діти на продаж

Санкції ЄС проти США: які товари та послуги під забороною

З 22 червня ЄС застосує нові мита на деякі види імпорту з США. Такі заходи були вжиті у відповідь на мита США на сталь і алюміній для Євросоюзу. Перелік товарів, який оприлюднила Єврокомісія, включає металургійну продукцю та сільськогосподарські товари. Приміром, митом в розмірі 25% будуть обкладені такі товари, як мотоцикли з об’ємом циліндра понад 500 см3, спортивні, моторні, прогулянкові судна, джинси, віскі, сигари і сигарети, солодка кукурудза та інші.

Європа допоможе врятувати Сенцова

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, що засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова повинні помилувати, і готовий особисто подати відповідне прохання.

«Я вважаю, що Сенцов повинен бути звільнений з гуманітарних причин. Він може бути помилуваний. Якщо необхідно прохання про його помилування, я охоче його подам на основі Європейської конвенції з прав людини», — сказав Ягланд.

Дивіться: Пєсков не впевнений, чи живий Олег Сенцов

Декомунізація в Україні: які області перейменують?

В Україні повним ходом триває декомунізація – завдяки схваленню профільного комітету Верховної Ради Дніпропетровську і Кіровоградську області перейменують. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування ВР підтримав пропозицію перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську, а Кіровоградську — на Кропивницьку.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB