Вторник, 13 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Кримський міст додав нових проблем Кремлю: треба більше грошей

Через помилку в проектуванні залізничних підходів до кримського мосту через Керченську протоку Росія в черговий раз відклала терміни запуску залізничного сполучення з окупованим Кримом. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України з посиланням на розпорядження російського уряду, передає «Сьогодні» .

«Через помилки проектувальників ЗАТ «Ленпромтранспроект» (Санкт-Петербург) уряду Російської Федерації доведеться додатково виділити майже 3 мільярди рублів (44 млн дол.) для завершення будівництва залізничних підходів до Керченського мосту, про що свідчить розпорядження Уряду Росії від 27.12.2018 № 2957-р. Виявилося, що наявні ґрунти можна використовувати для облаштування насипу під залізничне полотно. При будівництві встановлено, що фактичні властивості ґрунтів істотно відрізняються від тих, що були використані при проектуванні ЗАТ «Ленпромтранспроект», — йдеться в повідомленні.

1546505907.7334

Також повідомляється, що в залізничному тунелі, який будується в районі селища Жовтневе, поруч з місцем проведення археологічних розкопок на місці зниклого села Бієль в 2018 році відбулося непередбачене зрушення породи, яке пошкодило кріплення тунелю.

«Саме з цим пов’язані затримки виконання всіх будівельних робіт, в тому числі скасування тендера на електрифікацію ділянки залізничного моста через Керченську протоку», — повідомили в МінТОТ.

Раніше повідомлялося, що Керченський міст, який вже почав просідати, продовжує терпіти «лихо». На незаконно побудованому Росією об’єкті помітили три критичних ділянки, на яких проблеми з опорами.

У коментарі сайту «Сегодня» директор аналітико-дослідницького центру «Інститут міста» Олександр Сергієнко розповідав, до чого можуть привести зміщення Керченського моста. За даними експерта, якщо конструкція буде просідати нерівномірно, це може привести до трагедії.

У свою чергу архітектор Георгій Духовичний нам розповів, що, на його думку, міст довго не простоїть. На місці спорудження Керченського мосту взагалі не повинно було нічого будується. Тепер же потрібно постійно стежити за об’єктом, щоб не допустити трагедії і жертв.

Loading...