Вторник, Октябрь 23, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Морський скандал: прикордонники “зійшлися” з російською ФСБ поблизу Криму

Українські прикордонники зійшлися з російськими ФСБшниками в морській економічній зоні, яка належить Києву.Про це поінформувала прес-служба ДПСУ, передає Politeka.

Відзначається, що під час патрулювання корабель морської охорони “Миколаїв” з прикордонним літаком “Diamond” недалеко від бурової установки “Петро Годованець” зіткнулися з військовослужбовцями Російської Федерації.

“За традицією, з наближенням корабля Морської охорони в район родовищ йому на зустріч висунулися кораблі Чорноморського флоту РФ і прикордонної служби, яка підпорядковується ФСБ”, – повідомили у відомстві.

В ДПСУ також заявили, що російські ФСБшники під час радіопереговорів запитали український корабель про мету перебування в “економічній зоні Росії”.

“Отримавши відповідь від прикордонників про те, що корабель Морської охорони ДПСУ знаходиться на службі в морській економічній зоні України, росіяни відзначили, що більше не мають ніяких питань”, – заявили в прес-службі.

Також наголошується, що матеріали про протиправні дії російських силовиків в економічній зоні України були передані у військову прокуратуру і СБУ. Крім цього, про інцидент був проінформований ПАТ “ДАТ Чорноморнафтогаз”.

Варто також нагадати, що бурова установка “Петро Годованець” була захоплена росіянами в 2014 році, після чого її перейменували в “Крим-2”.

Як повідомлялося раніше, в мережі продовжують бурхливо обговорювати резонансну новину про обвалення частини Кримського мосту. Нещодавно з’явилися нові фото з місця події.

На цьому тижні стало відомо про черговий провал окупантів: як з’ясувалося, один з прольотів споруджуваної залізничної частини мосту через Керченську протоку впав у воду. Цей інцидент викликав великий резонанс в соцмережах