Среда, Август 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Не робіть цього: Сенцов у критичному стані звернувся до кожного українця

Олег Сенцов попросив активістів переглянути свої методи боротьби проти політики Кремля. Як передає Politeka, про це на своїй сторінці в Facebook написав адвокат Дмитро Дінзе.

Він повідомив, що Сенцов попросив активістів припинити голодування.

“Олег Сенцов просить людей на волі не голодувати на його підтримку. Це неправильно, в них багато інших можливостей впливати на ситуацію з українськими політв’язнями. А у Олега, як в ув’язненого, тільки одна можливість впливати на ситуацію, і це голодування”, – написав Дінзе.

При цьому незаконно засуджений в Росії український режисер після трьох тижнів безстрокового голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів Кремля перебуває на межі, його стан стрімко погіршується.

Про це заявила російський адвокат Ольга Дінзе.

“Сенцов продовжує голодування, яке вже триває три тижні. Дмитро Дінзе, що є його адвокатом у кримінальній справі, зараз перебуває в Лабитнангі (місто в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, де знаходиться колонія, в якій тримають Сенцова)”, – повідомила вона.

За словами Ольги Дінзе, стан здоров’я Сенцова в даний час залишає бажати кращого.

“Як пояснив адвокат Дмитро Дінзе, Сенцов зараз знаходиться на межі, його порівняно недавно обстежили в цивільній лікарні, його спеціально вивозили до цивільної лікарні, що є великою рідкістю для колонії. Його обстежили – стан здоров’я погіршується через голодування“, – розповіла вона .

Також Ольга Дінзе підкреслила, що лікарі можуть прийняти рішення про примусове годування Сенцова, якщо його стан буде погіршуватися і далі, оскільки йому не можуть дозволити померти в колонії.

Нагадаємо, незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов продовжує голодувати, через що стан його здоров’я помітно погіршується.

Про це розповів російський режисер-документаліст Аскольд Куров, який днями раніше бачив в’язня Кремля.

Звернемо увагу, що з Сенцовим він розмовляв близько 45 хвилин. Крім кіно, Куров розповів йому про акції по всьому світу, організовані в підтримку українця.

«Для нього все це було новиною, і він жадібно все це слухав, і було видно, як багато це для нього означає. І передавав всім величезний привіт, величезне спасибі», – зазначив він.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Не робіть цього: Сенцов у критичному стані звернувся до кожного українця