Суббота, 26 сентября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Ніхто не знає, на кого Росія нападе завтра – Порошенко

Ніхто не знає, на кого Росія нападе завтра. Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв’ю польському телеканалу TVN24, передає «Сьогодні» .

«Можливо, російські солдати захочуть захистити Північний потік-2″ і атакують країни Балтії. Або ж Росія захоче вдарити по чергових виборах, як вони намагалися це робити під час референдуму в Нідерландах, або під час референдуму по Brexit», — зазначив він.

Порошенко також назвав захоплення українських кораблів небезпечним прецедентом для регіональної безпеки в Європі.

Раніше екс-посол США в Україні, нині директор Євразійського центру «Атлантичної ради» Джон Гербст заявив, що режим російського президента Володимира Путіна просуває ревізіоністську політику і кожен раз підвищує ставки, порушуючи територіальну цілісність України, тепер на морі. Якщо його не зупинити зараз, Москва розверне наступ на країни Балтії, де до цих пір проживає багато росіян.

«Кремль просуває свою ревізіоністську політику, підриваючи встановлені правила світового порядку після Другої світової і холодної війни. Така концепція суверенітету і територіальної цілісності в розумінні Москви не стосується сусідніх країн», — зазначив колишній високопоставлений американський дипломат.

Нагадаємо, 25 листопада Росія атакувала українські військові кораблі — судна ФСБ спочатку таранили український буксир, а після цього відкрили вогонь, поранивши шістьох українських моряків. Пізніше «суд» окупованого Сімферополя обрав їм запобіжний захід у вигляді двох місяців арешту, після чого з Криму їх доставили в Москву.

Loading...