Вторник, 7 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Перше, що повинен зробити Кремль після виборів в Україні: в США назвали три кроки

Президент РФ Володимир Путін повинен домовлятися не тільки з новим керівництвом України, але і з будь-ким, хто переможе на виборах президента. В першу чергу він повинен визнати вибори і розблокувати процес врегулювання українсько-російської кризи.  Таку думку висловив в інтерв’ю «Апострофу» колишній командувач сухопутними силами США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес, пише сайт СЕГОДНЯ

Він висловив упевненість, що Росія спробує втрутитися у виборчий процес, в тому числі і за допомогою кібератак, і спробою підірвати довіру людей до результатів виборів.

«Ось чого я очікую найбільше – їх (РФ) дій, спрямованих на те, щоб українці втратили впевненість у результатах. Упевнений, що члени уряду та інші високопосадовці приділяють велику увагу захисту чесності виборів», — сказав Ходжес.

Генерал також назвав три основні етапи, які Кремль повинен зробити після виборів в Україні, хтось б не виявився переможцем президентських перегонів.

«Не знаю, чи варто очікувати якихось конкретних дій після виборів. Сподіваюся, незалежно від результатів двох турів відбудуться три речі. По-перше, Росія проявить повагу до свободи українських виборців. По-друге, негайно звільнить 24 українських моряків, які перебувають у в’язниці в Москві, і поверне три незаконно захоплених кораблі. І по-третє, Росія, як закликає решта світу, поверне Україні Крим», – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко називавнайбільший кошмар Росії після виборів в Україні. Він зазначив, що відзначив, що перед керівництвом РФ знову встануть неприємні для них питання, а ціна агресії проти України буде тільки зростати для Москви.

У свою чергу експерт з питань безпеки, ветеран зовнішньої розвідки України генерал-лейтенант Василь Богдан спрогнозував, чи піде Путін війною після виборів в Україні. Він нагадав про величезну кількість військ РФ на кордоні, готових до вторгнення, але насправді Кремль використовує цей фактор для інших цілей.