Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Після розмови з Порошенком Путін скликав Раду безпеки РФ

Фото: kremlin.ru

Як передає «Сегодня» , після розмови між президентами РФ і України Володимиром Путіним і Петром Порошенком, що сталася сьогодні, російський лідер скликав Раду Безпеки, повідомляє прес-служба Кремля.

Президент РФ поінформував учасників наради про телефонну розмову з президентом України, яка відбулась сьогодні. Присутні обмінялися думками щодо поточного стану російсько-українських відносин і підняли питання врегулювання ситуації на південному сході України.

Крім українського питання обговорювали тему соціально-економічного розвитку країни.

Повідомляється, що в Радбезі взяли участь: голова Ради Федерації Валентина Матвієнко, керівник Адміністрації президента Антон Вайн, секретар Ради Безпеки Микола Патрушев, міністр закордонних справ Сергій Лавров, міністр оборони Сергій Шойгу, директор ФСБ Олександр Бортніков, директор Служби зовнішньої розвідки Сергій Наришкін, спецпредставник президента з питань природоохоронної діяльності, екології та транспорту Сергій Іванов.

Як повідомлялося, в Кремлі розповіли про деталі переговорів президента РФ з Порошенком. Лідера двох країн підняли тему конфлікту на Донбасі і введення миротворців ООН, на що Путін висловився однозначно.

Як повідомлялося, днями Порошенко нагадав Путіну про зобов’язання по Донбасу. Український лідер говорив, що Росії належить ще виконати ряд умов, щоб просунутися вперед у врегулюванні конфлікту на Донбасі і перейти до виборів на окупованих територіях.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB