Суббота, Ноябрь 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Півострів можна зруйнувати: розкрито спосіб помсти РФ за окупацію Криму

Українські військові розповіли, як змусити Росію заплатити високу ціну за окупацію Криму, перелає Politeka з посиланням на “Апостроф” . Генерал-полковник у відставці, екс-начальник Генерального штабу ЗСУ, колишній перший заступник міністра оборони України Анатолій Лопата заявив, що уздовж адміністративного кордону з Кримом необхідно вирити канал.

За його словами, це допоможе перетворити окупований РФ півострів в острів.

“Ми будемо мати вихід до моря, контролюючи свою територію, від Маріуполя і далі. Оскільки Росія сьогодні присутня в Криму, вона домінує в акваторії кримських вод. Але ми можемо вийти з абсолютно іншого боку, відрізавши каналом Крим від суші. І зробити його островом. Ця ідея мені подобається”, – зазначив він.

Лопата також пояснив, що ширина каналу повинна складати близько 100 метрів. Глибину при цьому потрібно зробити такою, щоб вона дозволяла ходити по каналу високотоннажним кораблям.

“Це абсолютно не залежить від Росії. Це наша територія, ми її контролюємо і не збираємося здавати”, – відповів Лопата на запитання про те, чи не буде РФ якось заважати подібним діям України.

Нагадаємо, жителі Криму зіткнулися з новою проблемою, яка не дозволяє їм купатися в морі.

Так, жителі Гурзуфа в окупованому Росією Криму скаржаться на сильне забруднення моря мазутом.

Про це на своїй сторінці в Twitter пише блогер “Кримський бандерівець”.

“Крим. Жителі окупованого Гурзуфа повідомляють про масштабне забруднення пляжів мазутом: “Через маслянисту речовину, що потрапила в воду, неможливо купатися в морі. Вона залишається на шкірі і насилу відтирається. Люди залишають пляжі”. Орки відмовилися коментувати”, – говориться в повідомленні.

Нагадаємо також, що окупаційна влада Криму буде карати людей, які відмовляються поповнювати казну анексованого півострова.

Так, підконтрольний Москві “комітет кримського парламенту з питань санаторно-курортного комплексу і туризму” планує розробити поправки до Кодексу про адміністративні правопорушення за відмову платити курортний збір.

Про це заявив глава комітету Олексій Черняк.

Він зазначив, що за подібні порушення окупанти планируют штрафувати не тільки готелі, але й фізичних осіб.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB