Суббота, Декабрь 14, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Посольство України вимагає розслідувати напад на українців у Варшаві

Посольство України в Республіці Польща закликало владу країни розслідувати напад на українських заробітчан у Варшаві. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення прес-служби посольства у Facebook.

Крім того, в представництві вимагають запобігти таким інцидентам у майбутньому.

«Однозначно засуджуємо ганебний і небезпечний вчинок проти громадян України, які легально працевлаштовані на будівництві метро у Варшаві та сумлінно роблять добру справу для жителів столиці Польщі», — йдеться в повідомленні.

Крім того, посольство звернулося до поліції з проханням розслідувати всі обставини злочину.

«Звертаємося до поліції та інших органів влади з проханням з’ясувати всі обставини злочину, знайти і притягти винних до відповідальності, а також запобігати подібним інцидентам у майбутньому», — йдеться у зверненні.

Також у посольстві порадили українцям у разі потрапляння в надзвичайні ситуації на території Польщі невідкладно звертатися до посольства або консульських установ у країні.

Зазначимо, у Варшаві в ніч із п’ятниці на суботу в квартиру українців невідомі кинули «коктейль Молотова», а під’їзд обписали образливими висловами.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що в Польщі на автомагістралі А4 поблизу Янковице Вельке сталася аварія українського пасажирського автобуса, в результаті якої постраждали 11 осіб. Усі вони отримали несерйозні травми.

Loading...