Четверг, Ноябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Путін готує спецоперацію в Україні зі спецназом під прикриттям – Тимчук

Російський Генштаб готує спецоперацію по «захисту православних» в Україні за допомогою мобільних бойових груп. Це планується в рамках рішення Радбезу РФ через надання автокефалії Української церкви. Про це написав у Facebook координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат Дмитро Тимчук, передає СЬОГОДНІ.

Президент РФ Володимир Путін на Радбезі наказав силовикам «гарантувати безпеку наших митрополитів при будь-якому розвитку подій, шляхом розміщення в найважливіших монастирях т.зв.» УПЦ МП «груп спецназу ГУ ГШ ЗС РФ (ГРУ) під прикриттям.

«Міністр оборони РФ Шойгу і начальник Генштабу ВС РФ Герасимов відзначили, що в ГШ ЗС РФ вже відпрацьовуються плани безпосереднього виведення на територію України мобільних бойових груп (під прикриттям) з метою захисту Києво-Печерської та Святогірської лавр. На думку даних керівників, ці релігійні об’єкти першими «потрапляють під загрозу нападів» з боку «радикально налаштованих і озброєних бойовиків-націоналістів», що «буде нести загрозу життю ієрархів і керівництву» т.зв. «УПЦ МП», — зазначив Тимчук.

Стало відомо, що військове керівництво РФ для реалізації наказу Путіна веде підготовку груп спецназу на базі Новоафонського монастиря в Абхазії.

«Таким чином, в ГУ ГШ ЗС РФ вже фактично розроблена операція по дестабілізації ситуації в Україні з використанням релігійного чинника», — додав нардеп.

rtrt_41

Президент України Петро Порошенко жорстко відреагував на рішення Путіна. Він вважає, що саме в Кремлі на Радбезі наказали Російській православній церкві розірвати відносини з Константинополем, а плани щодо захисту РПЦ на українській землі він назвав втручанням у внутрішні справи України.

Раніше в СБУ розповідали про плани Путіна організувати «керований хаос» в Україні. Заступник голови СБУ Віктор Кононенко пояснив, що Кремль піде по двох напрямах — розпалювання міжконфесійної ворожнечі і тиск на українську владу «руками українців». Україну можуть захлеснути акції протесту, якщо не перешкодити російським спецслужбам.