Робота в ЄС: чергова країна спростила правила для українців


Українці можуть влаштовуватися на роботу в Угорщині. Для цього вони можуть скористатися правом безвізового в’їзду в країні, незважаючи на те, що безвізовий режим як такий не передбачає працевлаштування.

Про це повідомляє Мukachevo.net, посилаючись на підтвердження Міністерства економіки Угорщини. У відомстві зазначили, що подібна ініціатива не є нововведенням. Спрощені умови для отримання дозволу на роботу діють з липня 2016 року для сусідніх з Євросоюзом країн. Перш за все, для громадян України і Сербії.

Після введення безвізового режиму правила для українців спростилися ще більше. Раніше на роботу в Угорщині можна було влаштуватися навіть по туристичній візі. Це займало один день і без оплати дозволу на роботу.

Тепер українці можуть працевлаштуватися на місці, використовуючи лише біометричний паспорт. Вони мають право перебувати в країні 90 днів, а після знадобиться дозвіл на проживання.

Угорщина пішла на спрощення правил через дефіцит робочої сили. Кадрів не вистачає в сфері інформаційних технологій, електроніки, виробництва і будівництва.

Робота в ЄС: чергова країна спростила правила для українців