Суббота, 24 октября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У Кремлі озвучили позицію Путіна по Сенцову

Позиція президента РФ Володимира Путіна щодо долі незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова залишається незмінною. Про це журналістам в Москві заявив прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков, передає Сьогодні.

Він підтвердив, що питання про долю Сенцова в черговий раз піднімалося вчора, 11 грудня, на закритій частині засідання Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини.

«Він (Путін) саме звертав увагу на правовий аспект цієї справи. Що стосується Сенцова, він неодноразово свою позицію публічно озвучував», – сказав Пєсков, відповідаючи на прохання журналістів розповісти про реакцію російського лідера на це питання.

Раніше член Ради Ігор Борисов повідомив, що Путін на цьому засіданні нагадав, що «потрібно діяти в рамках чинного законодавства і всі дії повинні бути в рамках правової системи».

Нагадаємо, раніше адвокат Дмитро Дінзе заявив, що голодування Сенцова залишило після себе наслідки у вигляді «органічних змін серця, печінки і нирок».

Незважаючи на це, стало відомо, що його вирішили перевести з медчастини колонії в загін.

Як ми вже писали, раніше в ФСВП заявляли, що лікування Олега Сенцова після його виходу з голодування практично завершене. За словами заступника директора ФСВП Валерія Максименка, український режисер «харчується, як і інші засуджені», і при цьому «працює цілими днями і постійно просить папір».

Loading...