Суббота, 24 октября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

В «Л/ДНР» з’явилося багато техніки: в розвідці зазначили проблему бойовиків

На окупованих територіях з’явилася велика кількість техніки, однак нею нікому керувати – окупанти терміново шукають водіїв і механіків. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, передає Сьогодні.

Зазначається, що в підрозділах з’єднань і частин «1 і 2 АК ВС РФ» кількість бойової техніки збільшилася за рахунок її повернення з ремонту та постачання з території Росії. Однак виникла проблема – її неможливо застосувати через некомплект водіїв і механіків-водіїв.

«Це питання вирішується в примусовому порядку шляхом призову зазначеної категорії осіб з числа населення тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, в тому числі, які залучаються до т.зв. «зборів резервістів». У зв’язку з цим на контрольно-пропускних пунктах і автодорогах почали діяти т.зв. «мобільні поліцейські пости» для перевірки наявності у водіїв документів про перебування на обліку т.зв. «резервістом». При цьому особлива увага приділяється виявленню водіїв категорії «С» і «D», яких зобов’язують протягом наступних діб прибути в т.зв. «військкомати» за місцем проживання, якщо вони не перебувають в «резерві», — повідомляє розвідка.

Як повідомлялося, російсько-окупаційне командування веде активну підготовку до активізації бойових дій на Донбасі, посилюючи передові позиції з’єднань і частин «1-го (Донецьк) і 2-го (Луганськ) АК РФ» новими підрозділами. За даними української розвідки, Росія перекинула на Донбас чеченських снайперів.

Як нещодавно стало відомо з розвідданих ГУР, бойовики перекидають нові сили на передову. Крім того, ворог збільшив кількість «вогневих груп» для обстрілу позицій української армії.

Loading...