В ЄС зробили гучну заяву по НКРЕКП, та їх зв’язок з українськими олігархами

Рух «Визволення»:

В ЄС вважають, що члени Національної комісії у сфері енергетики та комунальних послуг перебувають під тиском політичних і ділових груп України. Зокрема, у звіті Європейського енергетичного співтовариства йдеться про те, що деякі рішення Комісії були прийняті в інтересах конкретних бізнес-груп. У зв’язку з цим суспільно резонансні рішення НКРЕКП пройдуть додатковий аналіз і оцінку з боку Європейського енергоспівтовариства.

Ми вважаємо, що такий тиск дійсно має місце. Причина полягає в тому, що олігархи, які захопили системи електро- і газопостачання та централізованого опалення, зацікавлені в штучному завищенні цін на ці послуги. Тому вони використовують свій фінансовий та адміністративний ресурс заради власного збагачення, примушуючи НКРЕКП приймати потрібні їм рішення.

Для подолання цієї ганебної практики рух «Визволення» пропонує повернути у власність суспільства та громад усі природні монополії. Таким чином ми убезпечимо населення від надмірних витрат за комунальні послуги та нівелюємо вплив олігархів на формування ціни за газ, електрику та тепло. А також створимо умови для прозорого контролю суспільства за витратою коштів, які воно сплачує до бюджету.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

В ЄС зробили гучну заяву по НКРЕКП, та їх зв’язок з українськими олігархами