Четверг, Октябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Вигідно для Росії: в Україні уклали велику угоду з агресором

Росія закуповує українські колеса для вагонів через дорожнечу російських, передає Politeka з посиланням на Лента.

Російська “Перша вантажна компанія” закупить у дочірньої компанії української групи “Інтерпайп” суцільнокатані колеса для залізничних вагонів.

Сторони вже підписали 21 травня відповідний договір. У компанії відмовилися назвати причину придбання коліс в Україні, однак джерело на транспортному ринку розповів, що вони зараз дешевше російських, до того ж російські виробники не можуть поставити достатній обсяг продукції.

Зазначимо, 21 березня уряд України розірвало програму економічного співробітництва з Росією на 2011-2020 роки. Росія з кінця 2015 року «послідовно провадить торговельну та транзитне агресію по Україні» .

Нагадаємо, як передавала Politeka, президент Петро Порошенко ввів у дію рішення про вихід України з СНД. Про це свідчить документ опублікований на сайті глави української держави.

Так, Порошенко підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених в рамках Співдружності незалежних держав». Відповідний документ оприлюднений на сайті глави української держави у вівторок, 22 травня.

Слід зазначити, що саме рішення РНБО, введене в дію даного указу на сайті президента не оприлюднено, так як має гриф «для службового користування».

Відомо також, що контроль за виконанням цього рішення президент України поклав на секретаря РНБО Олександра Турчинова. Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що Київ проведе ревізію всіх міжнародних договорів, укладених в рамках СНД, і вийде з не відповідають національним інтересам України. Про це він заявив у ході церемонії пам’яті жертв політичних репресій на території заповідника «Биківнянські могили».

«Зараз ми уважно переглянемо всі міжнародні договори, укладені в рамках СНД, і вийдемо з тих, в яких буде знайдено навіть найменша невідповідність нашим українським національним інтересам», — сказав Порошенко.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB