Четверг, Октябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

З глузду з’їхали: німецькі журналісти набрехали про те, що відбувається на Донбасі, і відразу пошкодували

Німецький медіахолдинг Deutsche Welle приніс вибачення за статтю, в якій російська агресія проти України була названа «громадянською війною» . Про це повідомляється в англомовному Twitter редакції Deutsche Welle, передає Politeka.

Мас-медіа також виправило опублікований 11 червня матеріал.

CORRECTION: We apologize that this article did not meet our editorial standards — we have amended the text accordingly. Thank you for bringing this to our attention. — dwnews (@dwnews) 12 червня 2018 р.

Раніше, 11 червня, на англомовній версії сайту Deutsche Welle вийшов матеріал, присвячений зустрічі глав МЗС країн “нормандської четвірки”.

У статті російська агресія на Донбасі була названа «громадянською війною».

Це формулювання викликало обурення МЗС України.

Українські дипломати закликали Deutsche Welle виправити статтю і надати роз’яснення.

«Неприйнятно бачити, як DWnews пише про «громадянську війну» в Україні. Це триває російська агресія проти України», – написала в Twitter прес-секретар МЗС Мар’яна Беца.

Підписники акаунту Deutsche Welle також висловлювали своє обурення в коментарях: “Громадянська війна? Ви з глузду з’їхали?”, “Громадянська війна? Яка громадянська війна? Росія напала на Україну, а ви називаєте це громадянською війною? Соромно, Німеччина!”, “DW грає в російській команді пропагандистів”, – писали вони.

Раніше повідомлялося, що глава МЗС Росії Сергій Лавров «відзначився» новою безглуздою заявою про миротворців на Донбасі і «здав» друзів президента Володимира Путіна.

Також Politeka писала, що вчора, 11 червня, бойовики намагалися поліпшити тактичне положення на Донбасі, застосовуючи заборонене озброєння.

На Луганському напрямку противник не припиняв спроб послабити оборонні рубежі наших захисників у районі населеного пункту Новотошківське. На Горлівському напрямку активна оборона підрозділів Об’єднаних сил тривала в районах населених пунктів Троїцьке і Світлодарськ.

На Донецькому напрямку – поблизу Авдіївки і Пісків. Залишалася напруженою ситуація на Маріупольському напрямку в районах населених пунктів Ломакине, Водяне та Широкино.

Під час бойових дій минулої добу три українських військовослужбовців отримали поранення, загиблих немає.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB