Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

З’ясувалося, куди зник Адам Осмаєв після загибелі Аміни Окуєвої

Український військовий журналіст розповів, де знаходиться Адам Осмаєв, передає Politeka.

30 жовтня за Києвом була вбита Аміна Окуєва. Автомобіль, в якому знаходилися Аміна з чоловіком Адамом Осмаєвим, був обстріляний перед залізничним переїздом з кущів групою автоматників. В результаті диверсійної акції Окуева була смертельно поранена. Адам Осмаєв отримав важкі поранення, але вижив.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що до вбивства Окуевої Кремль не має ніякого відношення.

На його думку, головною метою замаху насправді був чоловік Окуевої – Адам Осмаєв, оскільки раніше на його життя вже скоювали замах.

«Але загинула саме вона, а не об’єкт замаху. В такому випадку це просто бракороби-дилетанти робили. Про який професійний рівень може тут взагалі йти мова?», – додав заступник міністра.

Рівно рік тому кілер всадив у Осмаєва кілька куль. Він був затриманий і зараз знаходиться під вартою. Завтра заплановано попереднє засідання суду. Про це розповів військовий журналіст Юрій Бутусов.

«Сьогодні зустрічалися з Адамом Осмаєвим. Він пережив два реальних замахи. Одна куля пробила легеню, частина легені видалена, прострелено кістку на нозі, прострелена рука. Його дружина Аміна Окуєва загинула. Один з кілерів, всадив у нього дві кулі рівно рік тому, зараз під судом, завтра попереднє засідання.

Адам залишається в підпіллі, але не припиняє боротьбу за свободу України і свободу Ічкерії. Він уже активно відновлюється, він готовий до бою. Він не дуже любить говорити і писати, в фейсбуці рідко буває, у них в сім’ї все коментувала Аміна. А у Адама погляд людини, яка звикла до смерті і до її очікування, і звик не витрачати на це зайвих емоцій», – зазначив Бутусов.

Нагадаємо, справу про вбивство Аміни Окуевої було призупинено.

Правоохоронці збирали докази, а також встановлювали особу підозрюваного, який за матеріалами справи проходить як Олександр Дакар ( «Дінго» або «кілер Кадирова»).

Підозрюваний у справі про замах на колишніх добровольців АТО Адама Осмаєва і Аміну Окуєву – Артур Денісултанов вважає за можливе свій обмін на кого-небудь із заарештованих в Росії українців. На його думку, «обмін вигідний всім, в тому числі і слідству».

В інтерв’ю іноземним журналістам з «Кавказ. Реалії »він продовжує називати себе« жертвою Осмаєва і його дружини Аміни Окуевої», а також наполягати на своїй непричетності до цього злочину.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB