Четверг, Октябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

ЖАХ! В АЗОВСЬКОМУ МОРІ — ПОЧАТОК РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ! ПОРОШЕНКО МОВЧИТЬ!

В Азовському морі — початок російського вторгнення. Потрібні не вичікування, а державницька позиція, адекватна відповідь та кризове реагування… А то дограємося як в Криму…

1. Припис про заборону входу до району Азовського моря поблизу Бердянська у зв’язку із стрільбами ЧФ РФ з’явився ввечері 18.05.18 приблизно о 21:16 за київським часом. Затримання суден, що прямували до/з Бердянску та Маріуполю почались 19.05 та продовжуються досі. Ніякої публічної реакції ні головнокомандувача, ні прикордонників, ні дипломатичного відомства, ні МОУ — досі немає.

2. Військові кораблі та катери РФ, використовуючи угоду від 2003 пройдуть куди хочуть, формально використовуючи право мирного проходу. Якщо з нашого боку не буде посиленого патрулювання, демонстрації намірів витіснення російських катерів (благо досвід часів СРСР є), різкого звернення до РФ та світового співтовариства — це може бути початком анексії Приазов’я. Тим часом на протилежному березі, в Єйську, розпочалися навчання.

3. Поки діє Договір між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки — немає ніякої 12-мильної зони та державного кордону.

4. Треба негайно денонсувати договір 2003 та ганебні угоди 1993 по рибальству — за ними росіяне можуть вести «дослідження рибних запасів» у 100 м. від берегу Геніческа та Бердянську).

Треба негайно оголошувати в Азові територіальне море, внутрішні води та виключну морську економічну зону.

5. Але головне — це нарощування сил ВМС, ЗСУ, ДПСУ й готовність цих сил до протистояння з силами РФ. Потрібно негайно створювати кризовий штаб.

6. Не можна виключати, що ця демонстрація ворога в Азовському морі — це відволікання уваги від інших напрямків… Тобто не можна залишати поза увагою будь-яку ділянку узбережжя — від Вілкова починаючи.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB