Воскресенье, 27 сентября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Батько Олени Зеленської влаштувався на роботу в Раді

Новини України

 

Як з’ясувалося, батько Олени Зеленської працює у Верховній Раді Про це пише Рoliteka.net з посиланням на інформацію громадського руху «Чесно» — джерело посилається на нардепа від «Слуги народу» Олега Бондаренка. Володимир Кияшко – батько Олени Зеленської та відповідно тесть президента України Володимира Зеленського працює помічником нардепа від «Слуги народу» Олега Бондаренка на громадських засадах:

«Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді. Для мене він насамперед фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником», — зазначав сам Бондаренко і додав, що вони познайомилися після парламентських виборів:

«…підійшов разом з іншими помічниками та запропонував допомогу як помічник-консультант». Відповідно до чинного законодавства, все як слід – будь-який нардеп може мати до 31 помічника-консультанта. Примітно, що у 2019 році загальний фонд виплат для оплачуваних помічників депутата становить більше 47 тисяч гривень на місяць.

Щодо постаті самого Олега Бондаренка, то він фігурував у чутках про те, що під виглядом «збереження лісів» протягнув через Раду вирубку Карпат. Про це йшлося у заяві організації «Екологія. Право. Людина».

 

Відомо, що Кияшко спеціалізується на темі промислових відходів:

«Йде робота над темою очищення України від промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, а також шламових відвалів на «Криворіжсталі», «Запоріжсталі» та інших промислових підприємствах», — йдеться у матеріалі джерела. Зокрема, йде вивчення теми переробки відходів на дорожнє покриття.

 

Дані про Володимира Кияшка розміщені на сайті Державного університету інфраструктури та технологій:

Володимир Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри «Будівельні конструкції та споруди» Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну «Будівельні конструкції та будівлі на транспорті».

 

Раніше батько першої леді Олени Зеленської був керівником «Криворіж.моноліт.буду» і «Техно.імпульсу» — які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини.

 

Джерело: Politeka

Loading...