Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Це ганьба, українців кинули: Волкер емоційно оцінив дії Гройсмана

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер вважає, що український уряд робить недостатньо для громадян України на тимчасово окупованих територіях. ЯК передає «Знай.ua» , про це він заявив у інтерв’ю українським ЗМІ.

Представник США зазначив, що українська влада не має чіткого плану реінтеграції окупованої територій після завершення збройного конфлікту.

За словами Волкера, попередні ідеї по реінтеграції «не мають достатньої політичної підтримки, і мало ознак, що це було б пріоритетом для українського уряду».

«Це ганебно тому, що люди, які живуть на контрольованих бойовиками територіях, пережили багато. Це змушує їх бути дуже незадоволеними діями уряду України», — зазначив Волкер.

Курт Волкер вважає, що влада України повинна плідно співпрацювати з Червоним Хрестом, щоб допомогти отримувати державні пенсії людям похилого віку та людям з обмеженими можливостями.

У середу, 12 вересня, представники ООН закликали українську владу забезпечити виконання рішення Верховного суду України щодо виплати пенсій як внутрішньо переміщеним особам, так і жителям неконтрольованих урядом територій східної України.

Нагадаємо, так зване «міністерство внутрішніх справ» самопроголошеної «Донецької народної республіки» відмінно зображує активність у розслідуванні вбивства ватажка «ДНР» Олександра Захарченка. Більше того, «силове відомство» навіть опублікувало фото нового підозрюваного.