Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Це хвороба»: екс-бранець бойовиків Козловський розповів, що думає про Путіна

Колишній заручник бойовиків на Донбасі і відомий український вчений-релігієзнавець Ігор Козловський вважає, що президент РФ Володимир Путін прорахувався з планами по Україні і вважає його класичним реваншистом. Про це він розповів в інтерв’ю «Народній правді» , передає сайт «Сьогодні»

На питання про те, що він думає про Путіна, вчений сказав: «Це хвороба».

«Можна побачити логіку людини, яка дотримується певних правил, тут же ми не бачимо логіки. Безглуздо утримувати Донбас», — сказав Козловський.

На його думку, бажанням перешкодити Україні вступити в НАТО російський лідер спровокував ще більше зближення Києва з Альянсом.

«Путін же і спровокував. Це ж нерозумно! Не хотіти і спровокувати втягування України в НАТО! Всі його дії – від Криму до Донбасу – вони ще більше наблизили НАТО, це ж можна було прорахувати. Захоплення Криму давно стояло на порядку денному у Путіна, і вони підло скористалися ситуацією, коли Україна була максимально ослаблена. Це був привід. А причина – внутрішня. Це реваншистська ідеологія. Перед нами класичний реваншист», — додав екс-заручник бойовиків.

Нагадаємо, Козловський був звільнений з полону в кінці 2017 року, коли стався великий обмін України з бойовиками. Розповідаючи про життя в Донецьку, що він встиг побачити, вчений зазначив, що люди не вірять у майбутнє «ДНР».Він назвав ситуацію в Донецьку «міксом» з різних років тоталітарного режиму.

Також екс-полонений розповідав, що на Донбасі готують «партизан», якщо увійде Україна.Він також розповів про головну проблему того, що відбувається на Донбасі, особливості регіону і про те, як Україні вийти з конфлікту.