Среда, Ноябрь 14, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Цирк ще не згорів: українці розлючені через безглуздий політичний хід Тимошенко

Українці активно обговорюють “перформанси” лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко, які вона почала часто влаштовувати останнім часом, передає Politeka.

Чоловічий стриптиз, організований на форумі “Батьківщини” під час виступу Юлії Тимошенко – це далеко не останнє подібне шоу, яке українці спостерігатимуть найближчим часом.

Про це в ексклюзивному коментарі Politeka заявив політолог, директор Центру політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

“Це був форум, присвячений обговоренню заявки Тимошенко на новий курс, там були її прихильники, було дуже багато запрошених осіб і Тимошенко спеціально підкреслила, що це не партійний з’їзд”, – сказав політолог.

Як свідчать екслюзивні коментарі Politeka, українці втомилися від обіцянок і безглуздих шоу Юлії Тимошенко.

“Не думаю, що всі українці страждають амнезією і тотально забули її “творчий шлях”, “Вона приготувала не тільки багато цікавого, а ще і лукавого, брехливого, цинічного, зрадливого”, “Три роки була в амнезіі, перед виборами прокинулася. Злодюга”, – пишуть українці.

Користувачі соцмереж також констатують, що всі спроби Тимошенко завоювати прихильність виборців нагадують цирк, який всім уже встиг набриднути.

“Цирк іще не згорів”, “До в’язниці. Там чекають”, Та куди вже далі соромитися. Качка вона і є качка”, “Первым делом, первым делом губы крашу, ну а выборы, а выборы- потом”, “У нас народ під “кайфом”, голосують за одних і тих же виродків”, “Як же набридли всі ці брехливі морди. Гидко слухати й дивитися”, – скаржаться українці.

Нагадаємо, у випадку поразки на президентських виборах лідеру “Батьківщини” Юлії Тимошенко можна завершувати політичну кар’єру.

Тимошенко розуміє, що президентські вибори 2019 року – її останній шанс добитися значного успіху в українській політиці.

“Тричі вибори не програють. Або вона зараз виграє, або це буде кінець. Це, можна сказати, “дембельський акорд” Тимошенко”, – розповів про настрій опозиціонерки один із українських олігархів.

Щоб зберегти шанси на виграш, Тимошенко готова об’єднуватися з усіма. Її тактика полягає в тому, щоб говорити про вибори не тільки  з “топами”, а й з найдрібнішими політиками і активістами, які можуть хоч якось наблизити її до посади президента.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB