Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Депутатів викинути на смітник: який олігарх викликав повстання «литовців»

Раді потрібно відмовитися від підтримки автомобільного магната Таріела Васадзе та ввести мита на рівні сусідніх країн

Те, що в “європейській Україні” автомобілі дорожчі за “дику санкційну азійську Росію” – нонсенс. І пояснювати захмарні мита підтримкою вітчизняного виробника безглуздо, тому що його немає і не буде. Про це у Facebook пише політолог Петро Оліщук, передає Politeka.

Політолог зазначив, якщо в Раді хочуть підтримати ЗАЗ, то треба всіх чиновників пересадити на ці вітчизняні авто. Але ж політики їздять на іномарках.

«Лише в Україні думка одного конкретно Васадзе важливіша за громадську думку і логіку економічного розвитку. З іншого боку, це привід для громадян подумати. Якого дідька треба підтримувати кожного разу на виборах політиків, для яких Васадзе дорожче за вас?», – пише політолог.

Оліщук додав, що можливо, всіх нинішніх депутатів час викинути на смітник, і робити так до того часу, поки вони не перейдуть від обслуговування інтересів “солідних дядь” до врахування інтересів тих, хто їх делегував.

Як повідомлялося, 6 вересня перед стінами Верховної Ради розпочався мітинг власників авто з іноземною реєстрацією. Власники автомобілів з литовськими, польськими та естонськими номерами вимагають від парламенту змінити правил розмитнення та реєстрації авто.

Нагадаємо, в Україні існує ряд обмежень, які регулюють використання нерозмитнених авто на території країни.