Пятница, Август 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Довгий хоче, щоб з нього зняли недоторканість

Народний депутат з групи «Воля народу» Олесь Довгий просить регламентний комітет підтримати подання ГПУ щодо зняття з нього недоторканості.

Про це він сказав на засіданні комітету у вівторок.

«Підтримайте зазначене подання і дайте мені можливість в суді довести свою правоту», — сказав Довгий, звертаючись до членів комітету.

«Дайте мені можливість захиститися там, де немає лайків у фейсбук», — додав він.

Під час свого виступу Довгий зазначив, що не підписував жодних документів щодо передачі державних земель у приватну власність.

«Стосовно підписів — єдиний підпис, який я поставив, був Дніпровський РАГС, коли одружувався з дружиною Катериною», — сказав Довгий.

На це генпрокурор Луценко відреагував питанням: «А присягу на вірність народу України? Депутати ж це підписують!», — сказав Луценко.

Довгий на це сказав: «А, ну і це». «Звертаючись до вас про підтримання цього подання, я зовсім не визнаю, що воно обгрунтоване», — додав депутат.

У свою чергу адвокат народного депутата Довгого Петро Бойко заважив, що його клієнт не міг нічого підписувати, тому що це повноваження міського голови.

«Рішення про виділення земель підписував не Довгий, а мер Черновецький», — зазначив адвокат.

Як відомо, Генеральна прокуратура направила до Верховної Ради прохання надати дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності депутата групи «Воля народу» Олеся Довгого 21 червня.

Довгий фігурує в справі про незаконне відчуження земель у Києві в 2007 році.

Довгий хоче, щоб з нього зняли недоторканість