Суббота, Ноябрь 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Дуля старим політикам: Вакарчуку світить вражаючий результат на виборах

Наступна президентська виборча кампанія буде цікавою через появу нових гравців. Про це сказала депутат від “Народного фронту” Вікторія Сюмар, передає Politeka.

Вона зауважила, що “ніша молодого Сходу і Півдня” наразі залишається незаповненою, тому її може зайняти нова людина.

Принаймні ця ніша молодого Сходу і Півдня залишається повністю пустою, переконана Сюмар. За її словами, на східному полі старі обличчя залишаються в категорії старих політиків. Дехто х них намагається десь показати, що він якийсь новий, «але я думаю, що вони між собою домовляться і буде концентрація в одного кандидата. Але от жоден з них не зайде в нішу молодих. Більше того, цю нішу можна розширити за рахунок великих міст, які постійно хочуть чогось нового і яскравого. Великі міста хочуть чогось нового і бажано не подібного на інше”, – пояснила політик.

Вона також зауважила, що якщо співак Святослав Вакарчук піде на вибори, він дуже серйозно змінить політичну карту. За словами Сюмар, якщо Вакарчук на вибори не йде, то лідерами можна назвати Тимошенко, Гриценко, Бойко і Порошенко. Але якщо з’явиться Вакарчук, то за словами політика, передбачити результати виборів надзвичайно складно.

Вона зазначила, що близько 25% від усіх українців не визначилися з вибором і саме вони можуть віддати голоси за нового кандидата. При цьому вона додала, що за Вакарчака можуть голосувати, аби не допустити проходження старих кандидатів.

«Це голосування з дулею в кишені старим політикам, які дістали”, – підсумувала Сюмар.

Святослав Вакарчук

Нагадаємо, Святослав Вакарчук закликав українців зайняти місце чиновників і знищити систему, щоб вона більше ніколи не роз’їдала країну, як ракова пухлина.

Як повідомляла Politeka, Святослав Вакарчук входить в трійку лідерів електоральних симпатій українців.

Також Politeka писала, хто стоїть за організацією «змови» проти Вакарчука.

За матеріалами УП