Пятница, Август 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Ейдман: обмовки Путіна свідчать про серйозні проблеми в психосексуальній сфері

Відомий політолог-«путінолог» Ігор Ейдман у своєму Фейсбук вказав на деякі ознаки серйозного психологічного розладу, наявного в російського президента Володимира Путіна, — про це інформує replyua.net.

Політолог зауважує, що ще Зігмунд Фрейд вказав на те, що в обмовках та спонтанних жартах проявляються «невирішені підсвідомі конфлікти та приглушені бажання». Зазвичай гетеросексуальним людям не притаманно жартувати на «голубу» тему. Тим не менш, з вуст Путіна жарти «нижче пояса» повторюються із дивною регулярністю – очевидно, що ця тема для нього дуже болюча. Можливо, це пояснює і непроникну завісу таємниці, якою оповите особисте життя російського президента.

Наприклад, у фільмі Олівера Стоуна Путін розпинається з приводу спільного походу в душ з геєм на підводному човні. Пізніше, під час «прямої лінії», російський президент рекомендував Порошенку бути обережним з «голубими мундирами». Таким чином Путін демонструє страх перед власними гомосексуальними фантазіями. Загалом, внутрішні «таргани» — особиста справа кожного. Тим не менш, у випадку з диктатором його власні страхи стають проблемами цілих держав. Всю світову політику Путін сприймає як садо-мазохістські взаємини і панічно боїться бути приниженим – звідси і ізоляціонізм, і спроби домінування, — наголошує політолог.

Ейдман: обмовки Путіна свідчать про серйозні проблеми в психосексуальній сфері