Понедельник, 6 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Ірина Геращенко назвала Зеленського «неучем», не здатним без папірця зв’язати двох слів

Шоумен Володимир Зеленський, який балотується в президенти України, – «неуч». Про це 23 березня у Facebook заявила перший заступник голови Верховної Ради, нардеп від Блоку Петра Порошенка Ірина Геращенко, пише ГОРДОН

«У мене є зневага до Зе. Як до неуча, непрофесійного, некомпетентного, інфантильного, переляканого, неготового до найвищої посади. Як до несамостійного. До людини, яка насаджує і сповідує ідеологію малороса, є малоросом і хоче зробити з України Малоросію»,  написала вона.

Перший віце-спікер парламенту заявила, що зневажає Зеленського «за його нульові моральні якості».

«П’ять років він сміявся з України, з української армії у важкому 2014-му. Він знущався з [мера Києва Віталія] Кличка, [спікера Верховної Ради Андрія] Парубія, [екс-президента України Віктора] Ющенка, а сам без папірця не може зв’язати двох слів», – зазначила Геращенко.

За її словами, шоумен демонструє перед президентом РФ Володимиром Путіним раболіпство.

«Я зневажаю чоловіка, що хотів перед ворогом стати на коліна. Я ненавиджу ворога. І робитиму все, аби Путін відповідав за злочини перед Україною в Гаазі. А не домовлятимуся про капітуляцію. Я зневажаю всіх, хто повзає перед Москвою на колінах», – підкреслила Геращенко.

Вона зазначила, що управління державою – «важка праця, а не пошлий жарт».

«Зневажаю непрофесіоналів у всіх сферах. І особливо тих, хто має нульову уявлу про зовнішню політику, армію, безпеку – і пхається у президенти. А ще я зневажаю всіх кандидатів, які мовчать про загрозу Зе, бо бояться втратити доступ до телеканала або з кимось посваритися», – заявила перший віце-спікер.

Loading...