Воскресенье, Октябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Кабмін заборонив священикам Московського патріархату служити в армії

Кабінет міністрів заборонив брати капеланами у військо представників Української православної церкви Московського патріархату

Про це командуючий Національною гвардією генерал-лейтенант Юрій Аллеров розповів в інтерв’ю«Апострофу».

Аллеров наголосив, що зазначене положення прописано в постанові Кабінету міністрів.

«Так. Прописали: «За винятком представників Московського патріархату», — зазначив він.

За словами генерала, представникам УПЦ МП він розповідав, як особисто бачив благословення російсько-терористичних військ з боку представників цієї церкви.

«Я працював з розвідкою, з народним опором, коли колони сепаратистів з російськими найманцями під’їжджали до церкви — і виходили парохи УПЦ МП і благословляли їх на «священну війну» проти українського народу», — наголосив Аллеров.

«Запитую: як ви це поясните? У них не було слів…», — додав він.

Генерал заявив, що Росія й понині продовжує намагатися вплинути на території України, які знаходяться під впливом Російської православної церкви, маючи на увазі південну і східну частини нашої країни.

Кількість прихожан Української православної церкви Київського патріархату сьогодні удвічі перевищує число прихильників Московського патріархату. Про це свідчать дані нового соціологічного дослідження від Центру Разумкова. Згідно з даними дослідження, до Київського патріархату зарахували себе 38,8% українських вірян. За Московський патріархат виступили 17,4% опитаних. Парафіянами Української автокефальної православної церкви назвали себе 1,5% респондентів. 35,7% визначили себе як «просто православний».