Среда, 14 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Космос» закінчився: Гройсман розкритикував високі зарплати глав держкомпаній

Керівники державних підприємств після закінчення діючих контрактів більше не будуть отримувати «космічні» зарплати. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду у Верховній Раді, передає «Сьогодні» .

«Контракти у всіх високооплачуваних керівників держкомпаній, які завершуються, будуть переглядатися на нових умовах з нормальними заробітними платами, а не «космічними». Я жодного контракту з «космічними» зарплатами не підпишу», — сказав Гройсман.

Він зазначив, що багато діючих контрактів вже закінчуються.

«Зараз контракти завершуються, і після цього ми будемо пропонувати абсолютно нормальні і помірні зарплати.»Космос» для них закінчився», — додав прем’єр.

Нагадаємо, питання зарплат на держпідприємствах встало особливо гостро після того, як «Нафтогаз» виграв суд у «Газпрому» і між співробітникам української компанії вирішили розділити в районі 40 млн дол. премії.

«Загальний обсяг виплат затверджений на рівні 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 млрд доларів), він складе 46,3 млн доларів. З цієї суми буде сплачено податок на доходи фізичних осіб та інші збори на суму понад 9 млн доларів», — пояснювали в «Нафтогазі».

В свою чергу Гройсман заявляв, що 90% прибутку «Нафтогаза» повернуть до бюджету, щоб не було ніяких надмірних зарплат. Глава уряду вважає, що гроші повинні бути спрямовані на потреби українських громадян.

Loading...