Пятница, Сентябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Найбільший критик Супрун у Раді отримав від неї різку відповідь

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун різко відреагувала на критику з боку нардепа з фракції «Опозиційний блок» Ігоря Шурми. Свою відповідь чиновниця опублікувала у Facebook, передає Українська правда.

Приводом для цієї бурхливої реакції став депутатський запит Шурми. В ньому депутат вимагає звіт про те, скільки грошей витратило МОЗ на участь його делегації в сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я.

Шурма стверджує, що Україні нічого було робити на цьому заході, бо вона не платила внески і не має там права голосу.

Але Супрун побачила іншу причину звернення.

«Вочевидь, особливо обурило регіонала (Шурма раніше був місцевим депутатом від Партії регіонів — УП), що у своїй промові я згадала злочини Росії проти України та вимогу звільнити українських бранців Кремля», — зазначила вона.

Керівниця МОЗ нагадала Шурмі, що «саме за часів регіоналів, їхнього президента та уряду, Україна не платила членські внески у ВООЗ».

«Саме їхня влада намагалася викинути Україну з міжнародної спільноти та повернути до складу Росії. З того часу Україна вперше заплатила членський внесок у ВООЗ лише цьогоріч. Україна як самостійний суб‘єкт міжнародних відносин — очевидно обурює регіоналів з опозиційного блоку», — пише Супрун.

За її словами, Шурма зробив свого часу помічником у Верховній Раді свого кума Богдана Федака, який «фігурував у кримінальній справі з продажу немовлят за кордон та був засуджений до ув’язнення».

«У 2010 році Шурма пролобіював його на посаду головного лікаря Харківської обласної клінічної лікарні. А нещодавно намагався знову проштовхнути на голову департаменту охорони здоров’я Харківської області, проте наша команда не погодила цю кандидатуру», — розповідає очільниця міністерства.

Вона звинуватила Шурму в тому, що він «роками наживався на недосконалості медичної системи та грошах платників податків, а тепер, коли корупція стає все більш неможливою, намагається грубими маніпуляціями, брехнею та безпідставними звинуваченнями заважати трансформації системи охорони здоров’я».

Ігор Шурма є членом комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я і дуже часто обурюється тим, що Уляна Супрун, будучи громадянкою США, очолює міністерство в Україні. Також депутата непокоїть, що вона вже довгий час залишається в.о. і її не призначають повноцінним міністром.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Тягнибок рассказал, что сотрудничает с Тимошенко

Лидер ВО «Свобода» Олег Тягнибок рассказал в интервью о том, что они сотрудничают с партией лидера «Батькивщины» Юлии Тимошенко, передает АНТИКОР

Журналист издательства Надежда Савчук спросила у политика о том, может ли сформироваться союз из «Свободы» и «Батькивщины» на всеукраинском уровне, ведь как известно, они уже сотрудничают в Киевсовете.

«Прежде всего, мы стремимся к тому, чтобы был единый кандидат от националистов», – ответил он.

Олег Тягнибок отметил, что действительно сотрудничает с партией Юлии Тимошенко, а также часто контактирует и находит общие «точки соприкосновения».

Зверское избиение новорожденного разозлило украинцев. Жуткие фото

В городе Первомайск Николаевской области возле здания больницы обнаружили зверски избитого новорожденного ребенка.  «При тщательном осмотре на маленьком тельце малыша были выявлены многочисленные ссадины, синяки, царапины. Впоследствии был установлен диагноз — закрытая черепно-мозговая травма, из-за которой малыш нуждался в неотложной медицинской помощи», — сообщает управление по делам детей Первомайского городского совета в Facebook,  передает АНТИКОР

На данный момент открыто уголовное производство в соответствии с частью 2 статьи 135 Уголовного кодекса Украины («Оставление в опасности»).

Очевидцев произошедшего просят сообщить информацию по «телефону доверия» (05161) 42557, 42596.

Украинцев шокировало столь жестокое обращение с ребенком. В сети предложили расправиться с извергами.

Аваков — единственный из министров не стал приветствовать стоя Порошенко во время послания в Раде

Министр внутренних дел Арсен Аваков, который  присутствовал в парламенте вместе со всеми другими членами Кабмина во время выступления президента Петра Порошенко, продемонстрировал свое неуважение к главе государства. Как сообщает Главком, когда Порошенко закончил произносить послание к парламенту, все члены правительства встали и приветствовали президента аплодисментами. Только Аваков не сдвинулся с места, передает АНТИКОР

К тому же, когда глава государства произносил речь, руководитель МВД не проявлял большого интереса к ней, позволял себе вести телефонные разговоры, что зафиксировала прямая трансляция.

В четверг, 20 сентября, президент Петр Порошенко выступил в Совете по ежегодным посланием к Верховной Раде. Традиционно речь шла о достижениях за год, а также о новых задач внешней и внутренней политики страны. Мы писали, что и зачем сказал Порошенко в своем послании к Раде.