Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Онищенко, намагаючись звинуватити Ляшка, довів його непричетність до корупційних схем — експерт

Олег Ляшко виявився чи не єдиним політиком, звинувачення на адресу якого насправді йдуть йому на користь. Про це в інтерв’ю журналістам заявив політичний експерт Володимир Цибулько.

Нагадаємо, олігарх і український нардеп-втікач Олександр Онищенко презентував в Україні свою нову книгу про корупцію президента Петра Порошенка. Книга має назву «Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора» і містить серію історій про корупцію в оточенні Петра Порошенка.

«Історії базуються на аудіо записах, нібито зроблених самим Онищенком. А ось глава, присв’ячена Олегові Ляшку, основана лише на словах Онищенка. Він звинувачує лідера «радикалів» в тому, що той вимагав у нього гроші за вихід із фракції нардепа Сергія Мельничука. А також стверджує, що Ляшко працює на Порошенка.

Цікаво, що доказів цього, навіть сумнівних, Онищенко не наводить. А його коментарі, коли мова заходить про Ляшка, більше походять на особисту образу» — зауважив Цибулько.

В той же час, програма «Слідство.Інфо» опублікувала знімки СМС-листування Онищенка з близьким оточенням Порошенка.

«Захожу в битву с Ляшко. Буду мочить его. Может физически зацеплюсь», — пише Онищенко. «Ляшко назвал меня и Кононенко что мы разваливаем фракцию», — додає він.

В переписці розмови про гроші, газ і «пакунки». Але Ляшко згадується лише двічі. Один раз Онищенко пише, що спробує про щось домовитись з радикалом, а потім використовує на його адресу лайливі слова.

«В контексті все це компрометує лише самого Онищенка. А не Ляшка, з яким новоспечений письменник не зміг «домовитись».

Крім того, Ляшко — єдиний політик, який викривав корупцію Онищенка прямо з парламентської трибуни. І голосував за зняття з нього недоторканності. Таким чином, гучний викривальний матеріал перетворився на зведення особистих рахунків з політиком, щодо якого Онищенкові не вдалося знайти реальних доказів причетності до корупції», — вважає експерт.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB