Воскресенье, 16 мая, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Першим же рішенням після виборів знизимо ціни на газ для громадян, – Тимошенко

Наступного ж дня після президентських виборів побори з українців будуть припинені, і люди отримуватимуть газ вітчизняного видобутку. Про це Юлія Тимошенко заявила на прес-конференції в Івано-Франківську, йдеться на сайті партії, пише 24 Канал

«Після президентських виборів український газ буде спрямований на потреби громадян, і вони платитимуть за нього вдвічі менше, ніж зараз. Це не популізм і не утопія. Для цього потрібна лише політична воля, адже усі рішення про підвищення ціни можуть бути скасовані президентом», – запевнила лідер «Батьківщини».

Вона нагадала, що чотири з половиною роки тому весь газ українського видобутку йшов на потреби населення. Українського газу повністю вистачає для забезпечення побутових потреб наших громадян, і коштувати він має максимум 90 доларів за тисячу кубометрів.

Тимошенко нагадала, що дія меморандуму, який підписали з МВФ у 2008 році, завершилася з підписанням нової програми співпраці з Фондом. А за офіційним повідомленням самого Міжнародного валютного фонду, у структурі зовнішнього боргу України жодної копійки, яку б запозичив уряд Тимошенко, з 2012 року немає.

«Візьміть платіжку за газ в 2009 році, коли діяв меморандум з МВФ і працював газовий контракт, і порівняйте її з відповідною платіжкою, яка є сьогодні за «гарним контрактом Петра Порошенка» і за його меморандумом з МВФ. Так там різниця складає в гривнях в 9-10 разів», – зазначила лідер «Батьківщини».

 

Loading...