Вторник, Декабрь 11, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Побиття голови Коцюбинської ТВК міг замовити власник інтернет-провайдера Олексій Зіневич

Вранці 14 червня у селищі Коцюбинське молодий чоловік на замовлення побив голову ТВК селища Людмилу Демченко.
Зловмисник із балончиком «Терен-4» напав на жінку у дворі її власного приватного будинку. Замовником побиття може бути власник інтернет-провайдера «Best» Олексій Зіневич, якого пов'язують із мером Бучі Анатолієм Федоруком. Про це заявила депутат Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.

«Весь червень на Ірпінь йде серйозна рейдерська атака. Мета — у будь-який спосіб усунути з посади міського голову. Дії проходять одночасно: замовні обшуки в міськраді відбулися в той же день, коли декілька сотень бігбордів з антирекламою Ірпеня було розвішено по всьому Києву. Антирекламу на бордах оплатив власник провайдера «Best» Олексій Зіневич. За місяць до обшуків ми отримали інсайд від правоохоронців: Зіневич пропонує 100 тисяч доларів за маски-шоу в Ірпінській міськраді. Також депутати міськради повідомили про спроби підкупу з боку людей, наближених до Зіневича. Зіневич не приховує, що фінансує декількох ірпінських професійних «активістів, в офісі яких висять «плани дій», в тому числі й пункт «Побиття активістів». Сусідній пункт — «Дружба». Це стосується намірів «активістів» допомогти скандальному забудовнику Віталію Ліневичу почати забудову табору «Дружба» в Ірпені. Справа в тому, що Ліневич допомагав Зіневичу заблокувати авто депутата міськради Богдана Карпенка, щоб той не зміг потрапити на сесію міськради. Це дуже потужне лобі, бізнес якого базується на земельних ресурсах в Бучі, де будує без частини дозволів Ліневич і де майже на гектарі землі будує своє «Межигір'я» Зіневич», — вважає Анастасія Попсуй.

«У цьому ключі, до побиття голови Коцюбинської ТВК Людмили Демченко найбільш ймовірно причетний власник скандального інтернет-провайдера. Якщо він не пожалкувати мільйонів гривень, щоб очорнити імідж Ірпеня на бордах у Києві, то навряд чи він міг пожалкувати замовне побиття, на яке підконтрольні йому журналісти фінансованого ним місцевого каналу змогли прибути першими, ніж поліція. Дуже багато дивних збігів і всі нитки сходяться до однієї особи — Зіневича», — наголосила депутат.

Олексія Зіневича пов'язують з мером Бучі Анатолієм Федоруком і є монополістом інітернет-послуг в Бучі. Нещодавно поліція відкрила кримінальне провадження щодо нанесення компанією «Best» мільйонних збитків комунальному майну Ірпеня.

За словами Анастасії Попсуй, власник «Best» Олексій Зіневич оточив себе сумнівною кампанією професійних «активістів»: секретарем земельної комісії міськради Лаврентієм Кухайлешвілі, якого прокуратура упіймала на хабарі та Євгеном Мельничуком, якого працівники СБУ упіймали на перевезенні незаконного видобутого бурштину.