Четверг, 21 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Порошенко анонсував підписання змін до Конституції по курсу в ЄС і НАТО

Глава держави Петро Порошенко анонсував підписання законопроекту №9037 про зміни до Конституції України щодо закріплення курсу України на вступ до Європейського союзу і НАТО. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Twitter глави держави.

Порошенко анонсував підписання змін до Конституції по курсу в ЄС і НАТО

Зокрема, Порошенко зазначив, що підпише закон у вівторок, 19 лютого, після чого відправиться на дебати по ситуації на окупованих територіях України на Генасамблею ООН.

«Сьогодні підпишу зміни до Конституції щодо членства України в ЄС і НАТО. Після цього вирушаю у Нью-Йорк, де за наполяганням України відбудуться дебати щодо ситуації на окупованих територіях. Підкреслюю, в документах ООН використовується термін «окуповані РФ українські території», — повідомив президент.

Документом визначається, що до повноважень Верховної ради належить визначення засад внутрішньої і зовнішньої політики, реалізація стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС і в НАТО. Законом передбачається, що президент є гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС і НАТО, а Кабінет міністрів забезпечує реалізацію цього стратегічного курсу.

Нагадаємо, Європейський парламент вітає прийняття Верховною радою змін до Конституції щодо закріплення курсу на ЄС і НАТО.

Loading...