Суббота, Сентябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Порошенко подписал закон «О валюте»: что это означает для обычного украинца

Президент Украины Петр Порошенко подписал судьбоносный закон «О валюте», который Рада приняла еще 21 июня. Торжества состоялись во время встречи президента с представителями бизнес среды, передает портал «Знай.ua» .

Кроме того, президент сравнил этот закон с другими судьбоносными актами для Украины. В частности, он напомнил о подписании Соглашения об ассоциации и безвизовом режиме, которые стали очень важными и открыли новые «двери» для каждого украинца. Порошенко рассказал, что закон о валюте обеспечит свободное движение капиталов.

«Это (закон ред.) — уровень Соглашения об ассоциации, уровень безвизового режима. Если соглашение об ассоциации, углубленная и всеобъемлющая зона свободной торговли обеспечивает свободное движение товаров и услуг, безвизовый режим — свободные контакты между людьми, когда украинцы могут свободно путешествовать по странам Европы, то очень важно, что и свободное движение капиталов сегодня будет обеспечено именно этим законом», — подчеркнул Порошенко.

Кроме того, он рассказал, что закон о валюте станет «ключевым актом экономической свободы».

Стоит напомнить, что украинский парламент еще 21 июня принял судьбоносный закон, предложенный президентом Украины. Парламентарии рассказали, что именно этот закон должен обеспечит переход Украины к новой модели валютного регулирования, введет основной метод регулирования «разрешено все, что прямо не запрещено законом».

Кроме того закон предусматривает, что все имеющиеся валютные ограничения будут отменяться постепенно, но только при наличии положительной динамики и благоприятных макроэкономических показателей.

Более того документ предусматривает предоставление национальному регулятору разрешение на стремительную либерализацию валютного регулирования в Украине.

Также, в законе четко предусматривается, то все «болезненные» ограничения по инвестировании за границу и внешнеэкономические инвестиции будут отменены сразу после вступления закона в законную силу.

Кроме того, в документе предусматривается, что при наличии необходимых признаков неустойчивого финансового состояния украинской банковской системы и ухудшение состояния платежного баланса, руководство регулятора может сразу принимать все необходимые меры для защиты экономики. Однако, сразу же отмечается, что эти ограничения будут иметь временный характер — до шести месяцев.

Стоит отметить, что ранее украинский парламент принял закон, который, по идее народных депутатов, обеспечивает государственную политику в сфере валютных операций и свободного осуществления валютных операций на территории страны.

Стоит отметить, что в четверг, 21 июня, парламент лишь с третьей попытки утвердил во втором чтении и в целом закон «О валюту и валютные операции».

За соответствующее решение проголосовали только 228 народных депутатов при необходимом минимуме в 226 голосов.

Известно, что принятие этого закона состоялось лишь со второй попытки, ведь при первом голосовании закон вступил лишь 219 голосов народных избранников.

Петр Порошенко подписал закон о валюте

Як захистити дитину від інфекцій: поради, які можуть врятувати життя

Школа може стати справжнім розсадником інфекцій якщо правильно пояснити дитині, як правильно займатися особистою гігієною. Про це читайте в матеріалі Clutch, пише «Знай.ua» .

Інфекційні захворювання

1. Батьки повинні навчити дитину не торкатися брудними руками обличчя, волосся, носа, рота, очей і вух.

2. Діти повинні чхати в одноразову серветку, яку відразу після цього варто викинути.

3. При перших же ознаках захворювання застудою або грипом дитина повинна залишатися вдома.

4. У разі підтвердження діагнозу інфекційного захворювання, потрібно повідомити представника навчального закладу про те, що дитина захворіла, щоб вони провели прибирання та профілактичні заходи.

Правила гігієни рук

1. Ви повинні пояснити дитині, що треба мити руки з милом перед кожним прийомом їжі, після відвідування туалету і повернення з громадських місць.

2. Як правильно мити руки.

• Закочуємо рукави вище.

• Змочуємо руки під струменем води.

• Беремо мило і намилюємо руки до стану піни.

• Трем руку об руку, змиваємо піну з рук великою кількістю води.

• Перевіряємо, наскільки добре вимили руки.

• Витираємо руки чистим і сухим паперовим рушником або серветкою.

• Закриваємо кран паперовим рушником або серветкою.

• Перевіряємо сухість долонь, для цього притискаємо до щік руки тильною стороною.

3. Якщо немає можливості вимити руки можна використовувати спеціальний дезінфектор.

4. Дітей потрібно вчити регулярно підстригати і чистити нігті.

Особиста гігієна

При відвідуванні спортивних секцій або танцювальних гуртків, дітям важливо дотримуватися простих правил гігієни.

1. Не ділитися одягом і формою, рушниками, губками, а також засобами особистої гігієни.

2. Не можна зберігати брудний або вологий одяг і спорядження в шафці або сумці.

3. Сумки та рюкзаки повинні бути чистими, без слідів бруду і продуктів.

4. Після тренувань діти повинні приймати душ.

Українці отримають субсидії за новими правилами: що це і хто постраждає

Сьогодні стало відомо про новий порядок отримання субсидій. Що стане обов’язковим при отриманні знижки на оплату комунальних рахунків, а що скасують? Про це розповів міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає «Знай.uа» .

Як повідомляє портал Хвиля, в Україні кожен громадянин має право на отримання субсидії при певному рівні доходів. Субсидіями не можуть скористатися громадяни, які приховують свій статок або мають тіньову зайнятість.

На папері отримання даної знижки — це дуже простий і доступний процес, на ділі ж ми бачимо багато підводних каменів. З цього приводу нове уточнення зробить отримання субсидії більш доступним.

Новий порядок отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг не містить вимог виписувати осіб, які не проживають за місцем реєстрації.

«Постанова уряду №329 не вимагає виписувати людей, які прописані за адресою, але живуть і працюють в інших містах. Тому якщо хтось говорить людям, що потрібно виписуватися, він вводить їх в оману», — сказав міністр в ході години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю.

За словами народного депутата Сергія Міщенко (позафракційний), для оформлення субсидій «люди зараз масово виписують дітей, онуків», які живуть в інших містах. Цього робити не варто, субсидію зможуть отримати всі, кому вона запропонована. Головне дотримуватися правила її отримання, подавати вчасно потрібні документи, подавати правдиву інформацію та уникати допомоги третіх осіб при зборі документації.

Аким та Анна 22 вересня: що потрібно зробити в цей день

Сьогодні обов’язково потрібно скупатися, встати рано вранці, на світанку, і прийняти душ, а якщо є можливість викупатися у водоймі, то краще зробити так. Також сьогодні підводять підсумки, дякують Богові за все, що ви отримали, прощають іншим і собі образи і помилки. Варто також подякувати, тільки щиро, людям, які були небайдужі до вашої долі. Можете навіть зробити подарунок близькій вам людині, передає портал «Знай.ua» .

Щоб у вас водилися гроші, сьогодні потрібно тричі перерахувати всі кошти, які у вас є. Також, щоб набратися енергії землі, потрібно походити босоніж по землі. Якщо у вас є якісь погані звички, ви можете сьогодні провести ритуал очищення. Для цього потрібно написати на папері все, що заважає вам, що турбує, а потім спалити цей листочок.

Обов’язково напечіть в цей день пирогів. Це можуть бути пироги з капустою, яблуками, брусницею, м’ясом. Зібравшись разом за сімейним обідом або вечерею, візьміться за руки і загадайте бажання.

Раніше сьогодні вшановували не тільки батьків Богородиці, а й сонце, так як відзначали День осіннього рівнодення. Сонце просили накопичити сил і відігнати темряву, що підступає до воріт. Насправді це останні теплі і сонячні дні, так що запастися вітамінами від сонячних променів точно не завадить. Погуляйте в парку, в лісі, на березі, де вам більше подобається.

Також сьогодні вдалий день для далекої поїздки або подорожі. Це день зміцнення духу і стійкості, але в той же час спокус, від яких вам потрібно утриматися, щоб пройти перевірку на витримку. Залишайтеся вірні своїм принципам і не витрачається свої сили на суєту. Крім того, потрібно стежити за майном, сьогодні можлива крадіжка або втрата.

Дітей, які народжені в цей день, очікують багато змін, але їх супроводжує удача. Іменинникам потрібно носити берил.

Для незаміжніх дівчат існує ритуал для залучення любові. Їм треба вибрати улюблений предмет і купити для нього пару, тоді і жених з’явиться в наступному році (рівнодення вважалося закінченням року).

Поминають сьогодні не тільки батьків Богородиці, а й своїх. Діти зобов’язані прийти і поклонитися батькам, байдуже живі вони чи мертві, попросити вибачення і подякувати за турботу і терпіння. Не дозволяється сьогодні лаятися, щоб щастя вас не злякалося. Не починайте нічого нового, приділіть увагу своїм настрою, здоров’ю та душі.