Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

После Сейшел Луценко с “женщиной третьего тысячелетия” прибыли в Брюссель. Денег попросить и на шопинг

30 січня з робочим візитом до Брюсселя прибув… сам Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Видно, що у кумів після провального візиту Порошенка в Давос добряче припікає, пише АНТИКОР.

Чого приїхав Юрій Луценко до Брюсселя? Каже, що хоче розповісти і пояснити євродепутатам і членам Єврокомісії про про особливості і труднощі боротьби з корупцією в Україні. Вранці Юрій Луценко проваландався по коридорах Європарламенту, а по обіді зустрівся з єврокомісаром у справах розширення і політики добросусідства Йоханесом Ханом.

На переконання Юрія Луценка, у Брюсселі несправедливо засуджують владу України у відсутності боротьби з корупцією. Насправді, це не так. “За минулий рік ми продемонстрували найвищу активність за понад 20 років незалежності України. ГПУ з нашими колегами з МВС, фіскальної служби, СБУ затримала на корупційних діях, як правило, на гарячому під час отримання або давання хабара, понад 9500 корупціонерів. Але є ще більш важлива деталь: ми отримали 1692 вироки, 1692 корупціонери засуджені минулого року в Україні. Це один з найбільших результатів у Європі. Чого не вистачає? Серед цих 1692 вироків немає так званої “великої риби”, — заявляє генпрокурор.

Були й помилки, зізнався Юрій Віталійович. Це “наїзд” СБУ і Генпрокуратури на НАБУ. “Конфлікт між Генпрокуратурою України та Національним антикорупційним бюро України наприкінці минулого року був помилкою”, — констатував Луценко. Але помилку було виправлено.

“Перед Новим роком ми зустрілися з керівником НАБУ Ситником і дійшли спільного висновку, що це була не тільки наша помилка, яка завдала шкоди не лише нашим інституціям, але й Україні”, — сказав він, додавши, що, починаючи від цього року, керівництво ГПУ та НАБУ проводитимуть зустрічі на регулярній основі задля підвищення рівня співпраці між відомствами.

Резюме! Отже, ЄС і МВФ, не дуркуйте, дайте грошей, бо нам труба

P.S.Ще один невеличкий штрих до цього візиту. Кажуть, що у поїздці до Брюсселя Юрія Віталієвича супроводжує його дружина, жінка ІІІ тисячоліття, Ірина Луценко. Тим часом, як Юрій Луценко поневіряється по євроустановах, роповідаючи політикам і чиновникам різні байки, пані Луценко знайомиться з новими колекціями брюссельських бутиків та ювелірних крамниць.

Ростіслав Демчук

Возможно, Юрий Витальевич и умеет делать честное лицо, но выдают вечно скошеные от постоянного вранья глаза. Да и вряд ли в Брюсселе или где-нибудь еще сработает “честное лицо”, так как всем давно известно, что Генпрокурор живет в роскошном доме, купленном в 2010 году неизвестно за какие деньги. Да и с более близким прошлым тоже есть проблемы. К примеру, поездка на Сейшелы. Сам Луценко утверждает, что это был очень “скромный” отдых на деньги, которые ему подарил сын. Ага. Сейшелы и дешевый отдых — это слова антонимы. Кроме того, СМИ утверждают, что за эту поездку Луценко выложил не менее 52 тысяч евро. Так что, вновь ”соврамши”.

Зимний отпуск семьи генпрокурора Юрия Луценко на Сейшелах стоил минимум 52 тысячи евро.

Об этом сообщает программа “Схемы“, совместный проект Радио Свобода и телеканала “UA: Первый”.

Отмечается, что семья Луценко (сам генпрокурор, его жена – народный депутат Ирина, сын Виталий и сын Александр с женой) арендовали две виллы с видом на океан в дорогом отеле Сейшел Four Seasons Resort на острове Мае.

СКРИНШОТ С САЙТА

Читай продолжение на следующей странице