Вторник, 24 ноября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Прес-конференція президента Петра Порошенка: онлайн трансляція

Президент України Петро Порошенко в неділю, 16 грудня, зустрівся з журналістами українських та зарубіжних ЗМІ. Виступ і спілкування з представниками ЗМІ проходить в Мистецькому арсеналі по вулиці Лаврська, 12, пише Сьогодні. Вона запланована на 16:00.

На початку свого виступу Петро Порошенко зазначив, що перед її початком спілкувався зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Нагадаємо, останній раз велику прес-конференцію Порошенко давав 28 лютого. Тоді Глава держави говорив про політику та економіку, Донбасі та Криму, відносинах з Росією і Польщею, відпочинку на Мальдівах. Так, наприклад про війну з Росією він сказав: «Ціна війни для агресора зростає завдяки посиленню ЗСУ і продовженню політики санкцій проти Москви. Це значно зменшує ризик повномасштабної російської агресії по всіх азимутах, але в жодному разі не зводить її до нуля».

А ось 14 травня 2017 року президент зібрав журналістів на честь надання нашій країні безвізового режиму з Європейським союзом (в результаті через місяць, 11 червня, українці безвіз). Порошенко заявляв, що Україна виконала 144 вимоги ЄС по безвізу.

Глава держави на цій же прес-конференції також оцінив рік роботи Луценка і похвалив за «гроші Януковича». Одним з головних досягнень генпрокурора він назвав судовий процес проти Януковича.

Також Порошенко вказав, що під Мінськими угодами є підпис Путіна, і тепер Росія може бути притягнута до відповідальності в Міжнародному суді за невиконання своїх зобов’язань. Президент упевнений, що мир в Україні не може наступити через невиконання Москвою своїх зобов’язань.

Loading...