Суббота, Октябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Рева має піти, – нардеп

Сьогодні (5 вересня – ред.) на своєму засіданні Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення проголосував за проект Постанови про звільнення Міністра соцполітики Андрія Реви, зареєстрований мною у співавторстві з іншими депутатами, у тому числі, членами цього комітету.

Враховуючи неприйнятну ситуацію, яка склалася із дотриманням соціальних прав внутрішньо переміщених осіб, що стало наслідком невиконання Міністром соцполітики своїх посадових обов’язків, постанова передбачає визнання роботи Міністерства незадовільною та звільнення Андрія Реви з посади.

Докладно про соціальні проблеми переселенців, які вкотре загострилися у травні цього року, коли фактично були заблоковані виплати пенсій, я писав у своєму блозі «Чому Міністр Рева має піти геть».

Дякую членам Комітету, які прийняли сьогодні таке важливе рішення. Також дякую колезі Наталії Веселовій, яка продовжує захищати переселенців та на засіданні підняла проблему нашого кримчанина, учасника АТО Pavel Dovbysh, котрому Ощадбанк заблокував картки з виплатами через те, що він зараз з родиною перебуває за кордоном, де лікує свою доньку!

Це все – абсурдні наслідки несистемної роботи Міністра, суперечностей між законами та актами Кабміну, бажання гратися в бюрократію замість реального вирішення проблем.

Тепер слово за Верховною Радою. Сподіваюся на якомога швидше винесення Постанови на голосування та прийняття рішення, яке дасть надзвичайно потужний сигнал для переселенців, як свідчення того, що держава про них не забула.
Олексій РЯБЧИН