Суббота, Октябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Садовий іде на допит у Генпрокуратуру

Міського голову Львова Андрія Садового викликали до Генеральної прокуратури на допит.

Як повідомив він у Facebook, ідеться про справу щодо індустріального парку у Львові.

«О 10:30 йду на допит в Генпрокуратуру. Справа «Держава Україна проти індустріального парку у Львові», – написав Садовий.

Він зазначив, що голландська девелоперська компанія CTP перемогла в міжнародному конкурсі на управління майбутнім індустріальним парком у промзоні Рясне-2.

«Після перемоги голландці пропонують не лише інвестувати в майбутній парк, але й викупити землю під ним (хоча не повинні були), голландці погоджуються сплатити за землю 52 млн грн (відповідно до грошової оцінки) і зобов’язуються інвестувати лише в інфраструктуру парку 50 млн євро, залучити потужних виробників та створити понад 3000 нових робочих місць», – зазначив мер Львова.

За його словами, це могло б стати приводом для оптимізму, але в Україні порушили кримінальну справу.

«(Українська держава) починає маски-шоу у всіх причетних установах, шукають кримінал там, де його нема і бути не може. Історія триває вже близько року і я дивуюсь терпінню інвесторів, які досі не розвернулись і не гримнули дверима», – заявив Садовий.

«Буду боротись за цей проект. Не маю таких повноважень, як вся державна машина, але керуюсь меседжем, який неодноразово озвучував президент Порошенко на численних економічних форумах: «Україна відкрита для інвестицій!», – зазначив він.

«Після допиту розповім більше», – написав Садовий.

Справу Садового веде департамент ГПУ в особливо важливих справах у сфері економіки: саме так званий «департамент Кононенка-Грановського» розташований на вулиці Петлюри, 7/9, куди викликали мера Львова.

Як відомо, Садовий потрапив у немилість до прем’єр-міністра й президента тоді як Львів потерпає від сміття, бо його немає куди вивозити. Садовий винуватив за цю ситуацію Петра Порошенка та Володимира Гройсмана, останній заявляв про безгосподарність мера.