Вторник, Декабрь 11, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Ситуація на Донбасі і в Криму стане темою обговорення на сесії Генасамблеї ООН

Президент України Петро Порошенко повідомив про включення до порядку денного Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй пункту про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України. Про це глава української держави написав на своїй сторінці у Facebook, передає СЬОГОДНІ.

«На виконання мого доручення успішно проведена робота щодо включення до порядку денного 73-ї сесії ГА ООН нового пункту «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України», – написав президент.

1537567124.4654

На думку Порошенка, це дозволить крізь шквал дезінформації донести до світової спільноти правду про трагічні наслідки окупації РФ Криму і триваючої агресії на Донбасі.

Як повідомлялося, 18 вересня, у американському місті Нью-Йорк відбулося урочисте відкриття 73 сесії Генеральної асамблеї Організації об’єднаних націй (ООН). Протягом року верховенство у Генасамблеї буде належати міністру закордонних справ Еквадору Марії Фернандо Еспіноза Гарсес.

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко буде одним з віце-голів 73-ї сесії Генасамблеї.

Крім того, 26 вересня на сесії Генасамблеї ООН очікується виступ президента України Петра Порошенка. Раніше повідомлялося, що в своєму виступі він зажадає розгортання миротворчих сил ООН на Донбасі, а також представить аналіз поточної ситуації, стратегії розвитку і бачення зміни ролі, функції та місії організації.