Суббота, 24 октября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Супрун відповіла на закиди Тимошенко: Юля приведе в Україну “русскій мір”

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун відповіла на закиди з боку Юлії Тимошенко, яка 20 жовтня у Кривому розі заявила, що Супрун погано говорить українською, і зовсім не говорить російською. Свою категоричну позицію з цього приводу в. о. міністра охорони здоров’я України опублікувала на особистій сторінці у Facebook.

“Коли у нас міністр охорони здоров’я спущений нам із НЛО, і це людина, яка не має досвіду й погано говорить українською, і зовсім не говорить російською, ну… Говорить рідною мовою, це означає, що нам просто “спустили” цю реформу”, — заявила тоді Тимошенко.

Супрун, у свою чергу, заявила, що розмовляє українською та англійською мовами. “Я також розумію російську. Коли росіяни вторглися і почали війну проти України, ми навчали тисячі українських бійців добровольчих батальйонів та військових, які говорили зі мною російською, але ми зрозуміли, що наша спільна справа — захист України”, — написала Супрун.

“Багато з тих, хто входить у сили спеціального призначення, є нашими цінними і шанованими друзями. Ми представили їх нашим новим друзям із британських, американських та канадських армій, із якими ми спілкувалися англійською мовою, і які не менше чужі, ніж я. Ці англомовні інопланетяни, як і я, прагнуть свободи України. Багато із них називають Україну домом, як і я”, — додала Супрун.

В. о. міністра охорони здоров’я України зазначила, що запропонувала би допомогу у вивченні англійської тим чиновникам, які перебувають при владі, адже “кожен, хто хоче бути президентом України, повинен говорити англійською, щоб спілкуватися зі світовими лідерами”.

“Але знову ж таки, якщо ви — політик, який вважає, що “Новий курс” повинен привести Україну у “рускій мір” Путіна — вам не потрібно знати англійську. Адже вони вважають, що Україна належить Росії. На відміну від них, я так не вважаю. І ніколи не буду”, — підсумувала Супрун.

Loading...